O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Czernica

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Czernica.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Czernica, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat wrocławski.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Czernica. W ramach oferty gwarantujemy symetryczne łącze światłowodowe o największej przepustowości, a ponadto programy TV online i telefon stacjonarny. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - za darmo. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w pakiecie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszej sieci zyskują w pakiecie również nieodpłatny multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, mogą korzystać z bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń z innymi krajami.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV internetowa na żywo oraz rozmaite multimedia

Airmax światłowodowy otwiera przez użytkownikiem dostęp także do różnorodnych multimediów, takich jak TV internetowa na żywo – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + telewizja kupisz u wybranych usługodawców. Oferowane pakiety zawierają różną ilość programów i rozmaite dodatki. W związku z tym należy przed zawarciem umowy uważnie przeczytać regulamin konkretnego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, której nie spotkasz np. w przypadku LTE.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, skontaktuj się z nami, a poznasz dużo więcej korzyści.

Ważne – w celu uzyskania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W przeciwieństwie do Internetu LTE, posiadasz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez jakichkolwiek limitów - na kilku urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba marnować czasu aż strona się załaduje czy stale odnawiać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla firm. Jest dostępny w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Czernica. Napisz lub zadzwoń do nas, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w domu lub w środowisku pracy przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Wysoka Żerniki Wielkie Jaksonów Maniów Komorowice Kąty Wrocławskie Księginice Mnichowice Iwiny Borzygniew Ujów Żórawina Cesarzowice Popowice Bratowice Zagródki Maniów Mały Wilczków Mokronos Górny Nasławice Nowa Wieś Kącka Wawrzeńczyce Milejowice Rogów Sobócki Szymanów Wszemiłowice Radwanice Krzyżowice Milin Kamieniec Wrocławski Winna Góra Tyniec Mały Pustków Wilczkowski Michałowice Kiełczów Wrocław (Muchobór) Wojnarowice Domasław Stary Zamek Wrocław Wrocław (Psie Pole) Nadolice Wielkie Wojkowice Chrząstawa Wielka Ratowice Kuklice Mirosławice Bielany Wrocławskie Zybiszów Mokronos Dolny Strachów Zabrodzie Wierzbice Chrząstawa Mała Księginice Małe Dzikowa Czernica Smolec Ozorzyce Damianowice Łukaszowice Solna Chwałów Proszkowice Glinica Szczodre Strzegomiany Piława Ręków Piotrówek Owsianka Wojtkowice Nadolice Małe Jezierzyce Wielkie Wrocław (Krzyki) Krzeptów Turów Mietków Wrocław (Klecina) Polakowice Bogusławice Wilczkowice Biestrzyków Wrocław (Leśnica) Pożarzyce Wilkowice Świątniki Ślęza Kozłów Jeszkowice Gajków Mędłów Szczepankowice Przezdrowice Zacharzyce Wrocław (Fabryczna) Nowa Wieś Wrocławska Suchy Dwór Strzeganowice Maniów Wielki Krzyków Mirków Małuszów Krajków Żerniki Wrocławskie Jaszkotle Chrzanów Kobierzyce Żerniki Małe Biskupice Pustków Żurawski Mokry Dwór Wojnowice Janówek Szukalice Długołęka Wilczyce Stróża Kamionna Galowice Magnice Gniechowice Jordanów Śląski Królikowice Cieszyce Kilianów Krobielowice Różaniec Sobótka Pełcznica Domanice Kunów Żerzuszyce Mleczna Rzeplin Domaszczyn Wieściszów

W ciągu zaledwie dekady swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich ludzi zjawiskiem tak codziennym, że ciężko obecnie nawet wyobrazić sobie edukację bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z siecią, zapewniona jest permanentna komunikacja z każdym zakątkiem globu, przekazywanie małych i dużych plików oraz rozwijanie kwalifikacji zawodowych. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak więcej niż 1, także w miejscowości Czernica. Wybór zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb użytkownika i od pracującej infrastruktury IT. Na ogół osoby nieznające się na aspektach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są mało świadome tego, która oferta ma dużą szansę sprostać ich unikatowym preferencjom. To dlatego polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax oferuje klientom błyskawiczny i satysfakcjonujący dobór naprawdę korzystnej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem wskazanej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Czernica. Co więcej zyskasz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cenników, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących rabatów u sprawdzonych dostawców usług.

Charakterystyka typu oraz skali działania dostawcy internetu Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat niezawodność, nie tylko miejscowość Czernica nieustannie poddaje próbie jakość naszych usług, ale również całe województwo dolnośląskie a co więcej województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Czernica - dziękujemy za Wasze zaufanie.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie