O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Ponikwa

AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ponikwa.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ponikwa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat kłodzki.

Uproszczona sylwetka klasy a także skali działalności dostawcy internetu Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności jakość, nie tylko miejscowość Ponikwa ciągle poddaje próbie niezawodność naszych usług, sprawdza nas całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Ponikwa - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV przez Internet i różne multimedia

Airmax światłowodowy zapewnia także dostęp do najlepszych multimediów, jak TV przez Internet – z możliwością wyboru dogodnego pakietu.

Internet z TV możesz kupić u wybranych usługodawców. Dostępne pakiety posiadają różną ilość stacji i rozmaite treści. Z tego powodu powinno się przed zawarciem umowy zawsze przeczytać regulamin wybranego serwisu. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Internet z TV Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Pamiętaj – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W porównaniu do Internetu w telefonie, posiadasz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz największe, kinowe hity, kibicujesz piłkarzom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez żadnych limitów - na kilku urządzeniach równocześnie. Nie trzeba czekać na załadowanie stron czy kilkukrotnie ponawiać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz dla przedsiębiorstw. Dostęp jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Wystartuj z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Ponikwa. Napisz lub zadzwoń do nas, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w przestrzeni prywatnej lub w przedsiębiorstwie przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Bystrzyca Kłodzka Boboszów Borek Roszyce Dzikowiec Dolina Szklarka Sokolec Gołogłowy Michałowice Słoszów Wolibórz Kudowa-Zdrój Ponikwa Dolnik Rzędzina Pławnica Szalejów Górny Korytów Stary Waliszów Krosnowice Roztoki Sokolica Duszniki-Zdrój Ratno Dolne Mielnik Skowronki Niwa Pisary Międzylesie Złotno Kłodzko Nowy Dzikowiec Radochów Stara Łomnica Starków Suszyna Pasterka Zabłocie Długopole Górne Dalków Chocieszów Mszaniec Wilkanów Nowa Łomnica Gajnik Nowa Wieś Raszków Jaszkowa Górna Stara Bystrzyca Świerki Topolice Kamieńczyk Ścinawka Średnia Górzna Potoczek Nowy Miłków Smereczyna Wolany Bożków Jaworek Mikowice Gorzanów Ołdrzychowice Kłodzkie Stary Wielisław Domaszków Szczytna Polanica-Zdrój Przygórze Batorów Ruszowice Jugów Marianówka Żelazno Krajanów Trzebieszowice Muszyn Włodowice Radków Marcinów Długopole Zdrój Ścinawka Górna Kamieniec Nowa Ruda - Słupiec Sowina Nagodzice Dworki Ławica Ścinawka Dolna Bytkowice Lądek-Zdrój Szklarnia Jaszkowa Dolna

W trakcie ostatnich 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla młodzieży i dorosłych zjawiskiem do tego stopnia powszechnym, że ciężko w obecnych czasach nawet wyobrazić sobie edukację albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z Internetem, możliwa jest bezproblemowa komunikacja z każdym zakątkiem globu, przekazywanie zdjęć i filmów oraz rozwijanie hobby. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, również w miejscowości Ponikwa. Decyzja, co wybierzemy zależy głównie od oczekiwań użytkownika i od wykonanej infrastruktury IT. Zazwyczaj osoby nieorientujące się w aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są nieświadome tego, która oferta może sprostać ich unikalnym oczekiwaniom. To dlatego polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax oferuje klientowi sprawny i trafny dobór idealnie dopasowanej formy połączenia z Internetem z uwzględnieniem wskazanej lokalizacji – również dla miejscowości Ponikwa. Dodatkowo u nas masz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cen, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych akcji rabatowych u rozmaitych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Ponikwa. W ramach oferty dostarczamy symetryczne łącze światłowodowe o dużej przepustowości, a ponadto TV internetową i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - za darmo. Masz prawo zerwać współpracę kiedy chcesz. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują gratis zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci mogą liczyć także na nieodpłatny multiroom, kanały HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie