O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Wilków

AirMAX pragnie zaoferować nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wilków.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wilków, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat złotoryjski.

Uproszczona sylwetka rodzaju a dodatkowo obszaru działania usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów profesjonalność, nie tylko miejscowość Wilków ciągle poddaje próbie profesjonalizm naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Wilków - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online na żywo i inne multimedia

Airmax światłowodowy otwiera przez użytkownikiem dostęp także do szerokiego zakresu multimediów, jak TV online na żywo – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV możesz nabyć u wybranych usługodawców. Dostępne pakiety posiadają różną ilość stacji i rozmaite treści. Z tego powodu powinno się przed podpisaniem umowy dokładnie przeczytać regulamin wybranego serwisu multimedialnego. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, zakresu programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, której nie spotkasz w Internecie mobilnym.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka i YouTuba, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Pamiętaj – w celu uzyskania szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Bardzo szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do filmów online w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze wysoka stabilność. W porównaniu do Internetu na smartfonie, posiadasz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach równocześnie. Nie trzeba wyczekiwać na załadowanie stron czy wiecznie ponawiać przesyłanie plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla klientów indywidualnych oraz do pracy. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Pracuj, baw się i ucz z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Wilków. Napisz lub zadzwoń do nas, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w przestrzeni prywatnej lub w warunkach biznesowych przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:W trakcie około 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich ludzi zjawiskiem do tego stopnia standardowym, że ciężko na ten moment nawet wyobrazić sobie edukację czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z każdą częścią globu, przekazywanie rozmaitych materiałów oraz rozwijanie kompetencji. Technik połączenia z e-światem jest jednak więcej niż 1, również w miejscowości Wilków. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużym stopniu od potrzeb użytkownika i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w aspektach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są nieświadome tego, która oferta może sprostać ich indywidualnym potrzebom. To dlatego polecamy zerknąć na naszą ofertę – Airmax oferuje wszystkim zainteresowanym sprawny i efektywny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem ściśle określonej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Wilków. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, różnych abonamentów, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych promocji u poszczególnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Wilków. W ramach oferty dostarczamy symetryczne łącze światłowodowe o bardzo dużej przepustowości, a ponadto programy TV online i telefon stacjonarny. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - bez dodatkowych kosztów. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują za darmo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszej sieci otrzymują w pakiecie także nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, mogą korzystać z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie