Sieć Airmax pragnie przedstawić publiczności kolejną oraz często oglądaną odsłonę z rzutem online na kolejny oraz przyciągający uwagę kadr.

Kamerki na żywo umieszczane są w rozmaitych interesujących lokalizacjach na całym świecie, wyświetlając widok w czasie rzeczywistym. Znaleźć je można zarówno w popularnych miejscowościach, jak również w lokalizacjach dzikich. Dzięki kamerkom na żywo, bez opuszczania własnego M, za darmo, możemy przez 24h 7 dni w tygodniu podglądać warunki pogodowe, normalne zachowania tubylców, ewentualne korki na drogach oraz naturę – niemal we wszystkich zakątkach świata.

Jeżeli planujesz przykładowo wyjazd nad Bałtyk, kamerki na żywo pomogą Ci w zorganizowaniu relaksującego urlopu. Za pomocą kilku kliknięć sprawdzisz panującą pogodę, zakorkowanie kurortu, liczbę osób na plaży czy wzburzenie morza. Jeśli natomiast chcesz udać się na narty, kamerki na żywo umieszczane w górskich ośrodkach pozwolą Ci sprawdzić aktualne warunki narciarskie. Dzięki kamerom, nie zmarnujesz czasu ani pieniędzy na wyjazd do popularnego kurortu narciarskiego, gdy warunki na wybranym stoku nie będą sprzyjać szusowaniu.

Kamerki na żywo pozwalają zwiedzić cały świat bez wychodzenia z miejsca zamieszkania. Oferują zdecydowanie inne przeżycia niż np. przeglądanie fotek w Internecie czy przeglądanie papierowych przewodników. Internauta rzeczywiście czuje, jakby był w danej lokalizacji. To fantastyczne rozwiązanie, gdy z przyczyn finansowych czy innych nie możesz odwiedzić upatrzonych miejsc.

Warto zaznaczyć, że wybrane serwisy z kamerkami na żywo oferują nie tylko widok, ale także wyświetlają różne dane o wybranym miejscu, na przykład o bieżącej godzinie czy o temperaturze.

Wybierz miasto i sprawdź, co się w tym momencie tam dzieje.