O firmie Poczta eBOK Pomoc Kontakt
Łącze Internet
NeoConnect PLUS
Internet bez umowy
Telefon stacjonarny
Twoja strona w sieci
Małe i średnie firmy
Duże przedsiębiorstwa
Łącze Internet AirExpress
Łącze Internet AirDirect
Łącze Internet AirDirect+
Łącze Internet AirVPN
Hosting
Telefonia VoIP dla firm
Dzierżawa łączy
Monitoring dla firm
Monitoring dla domu
Bramka kamera IP-WWW
Kim jesteśmy?
Zasięg sieci AirMAX
Kontakt
Słowniczek techniczny
Untitled Document
Projektowanie serwisów WWW
Oprogramowanie stron internetowych Airmax dzięki profesjonalnym narzędziom i dużej ilości funkcji doskonale nadaje się do prowadzenia skutecznego handlu internetowego czy też prezentowania w internecie.

Intuicyjna obsługa, liczne integracje, nieograniczony pakiet hostingowy, a także brak opłat instalacyjnych i prowizji sprawiają, iż współpraca z Nami po prostu się opłaca.

Dlaczego nasze strony są najlepsze ?

Dzięki korzystaniu z oprogramowania naszych witryn masz dostęp do wielu funkcji niezbędnych do prowadzenia własnej strony internetowej. Możesz wybierać dogodne dla siebie menu, wiele form płatności online, sposoby dostawy towaru, galerie zdjęć i wiele innych.

Poprzez intuicyjny Panel Administracyjny na bieżąco monitorujesz ilość odwiedzin, sprzedaż w swoim sklepie , a także zarządzasz jego zawartością. Budowa sklepu czy portalu internetowego pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jeszcze nigdy prowadzenie własnej strony internetowej nie było tak łatwe i przyjemne.


Co od nas dostaniesz ?

Oprócz samego oprogramowania zapewniamy również pełen hosting sklepu na serwerach dedykowanych, wsparcie marketingowe i techniczne, pomoc przy uruchomieniu sklepu, bezpłatne konsultacje ze specjalistami od marketingu i promocji sklepu w Internecie, bezpłatne aktualizacje, możliwość dodawania własnych domen. Możesz też korzystać z kilkudziesięciu gotowych szat graficznych i zmieniać je w dowolnym momencie.

Czym różnimy się od innych ?

To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta oraz obsługa i pomoc techniczna stojąca na bardzo wysokim poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że współpraca ma sens jedynie wtedy, gdy sprzedajesz produkty i stale rozwijasz swój biznes internetowy, dlatego na każdym etapie naszej współpracy wspieramy Cię w działaniach promocyjnych, podpowiadamy jakich narzędzi użyć, aby osiągnąć sukces.

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji i w razie jakichkolwiek pytań lub problemów z przyjemnością Ci pomogą i podzielą się z Tobą swoją wiedzą. Projektujemy indywidualne szaty graficzne do naszych sklepów według wytycznych naszych klientów.

Dla Twojej wygody to my zajmujemy się obsługą serwerów i hostingiem, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na sprzedaży.

Jak wspieramy Twój biznes ?

Dzięki nam masz dostęp nie tylko do nowoczesnego i profesjonalnego oprogramowania sklepu czy też portalu internetowego. Dzięki doskonałym oprogramowaniu możesz zaproponować swoim klientom nieograniczoną ilość towarów, a także wygodne płatności. Masz nieograniczony dostęp do tysięcy potencjalnych Klientów.

Co jeszcze dla Ciebie robimy ?

Cały czas, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadzamy aktualizacje, abyś mógł cieszyć się najnowocześniejszym oprogramowaniem. Dbamy również o bezpieczeństwo naszych sklepów, które są instalowane na dedykowanych serwerach w jednym z największych centrów serwerowych.

Dzięki czemu masz gwarancję, że Twoje dane są bezpieczne, a strona będzie zawsze dostępna.

Codzienne tworzenie kopii zapasowej danych z Twojego sklepu internetowego gwarantuje, że żadne informacje nie zostaną utracone. Dostęp do Panelu Administacyjnego Twojego sklepu chroniony jest szyfrowanym połączeniem SSL.Strona od Airmax to:
 1. Nowa jakość - jeszcze lepszy wizerunek Twojej firmy w internecie
 2. Kompleksowa obsługa serwisu / sklepu / portalu internetowego
 3. Szybki i miły kontakt - błyskawiczne konsultacje
 4. Jeszcze lepsza pozycja na rynku - z nami zwiększysz swoją sprzedaż
 5. Airmax wypromuje Twoją stronę szybko i skutecznie, zwiększymy twoją sprzedaż
 6. Airmax zadba żebyś był widoczny - nie daj się wyprzedzić konkurencji
 7. Zrobimy Twoją stronę od początku do końca w niewiarygodnie niskiej cenie
 8. Nie daj nabijać się w butelelkę napisz już dziś a przekonasz się jak dużo możesz z nami zaoszczędzić
Oferta dla firm:
 • serwisy internetowe
 • serwisy e-commerce
 • identyfikacja wizualna
 • strony w social media (Facebook)
 • tworzenie portali społecznościowych
 • marketing internetowy
 • copywriting i hasła reklamowe
 • pozycjonowanie (SEO i SEM)
 • programy lojalnościowe
 • hosting dedykowany
 • aplikacje dedykowane
 • interaktywne prezentacje
Oferta dla instytucji:
 • serwisy internetowe
 • BIP - Biuletyny Informacji Publicznej
 • SIT - Systemy Informacji Turystycznej
 • IMM - Interaktywne Mapy Miast
 • hosting dedykowany
 • aplikacje dedykowane
 • interaktywne prezentacje