Airmax Internet Stara Jamka - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Stara Jamka - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Stara Jamka i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Stara Jamka, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Stara Jamka

Airmax Światłowód Stara Jamka bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Stara Jamka.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Stara Jamka. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe zalety pod postacią: braku okablowania (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla na ogół zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Stara Jamka, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Stara Jamka
image/svg+xml
internet Stara Jamka

Airmax Internet Stara Jamka i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie