Airmax Internet Kotulin zapewnia błyskawiczne połączenie online dostosowane do potrzeb mieszkańców, biur oraz firm działających na terenie województwa śląskiego.

Internet Kotulin - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kotulin i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kotulin, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat gliwicki.

światłowód Kotulin

Airmax Światłowód Kotulin bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kotulin.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Kotulin. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia uzyskanie prędkości porównywalnych lub nawet większych od zwykłego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz wszelkich korzyści tradycyjnego światłowodu, ma także wiele innych profitów w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, łatwości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku tej technologii kabli zwyczajnie nie ma, a przecież serwis okablowania może zająć sporo czasu. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kotulin, z łatwością podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Kotulin
image/svg+xml
internet Kotulin

Airmax Internet Kotulin i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie