O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Świerkle - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Świerkle i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Świerkle, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat opolski.

światłowód Świerkle

Airmax Światłowód Świerkle bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Świerkle. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od normalnego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również dodatkowe korzyści w formie: braku przewodów (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, bezproblemowości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku AirFiber sieci kabli po prostu nie ma, a przecież usunięcie usterki w przypadku okablowania zwykle trwa wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber, bez problemu można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Interesującym rozwiązaniem również opcja światłowodu prepaid, czyli bez umowy.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV przez Internet i rozmaite serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax gwarantuje jednoczesny dostęp do różnych rozwiązań multimedialnych, jak TV przez Internet – z różnymi opcjami do wyboru.

Pakiet Internet + telewizja możesz kupić u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowany zakres stacji i zróżnicowane treści. Z tego powodu powinno się przed zakupem usługi zawsze poznać regulamin wybranego serwisu. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka, Instagrama czy YouTuba, odezwij się do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Pamiętaj – w celu osiągnięcia szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do Internetu LTE, otrzymujesz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz transferujesz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na paru urządzeniach równocześnie. Nie trzeba marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać transfer plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz do firmy. Jest dostępny w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Świerkle. Zachęcamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w środowisku pracy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat opolski:

Nowa Kuźnia Tułowice Małe Schodnia Przysiecz Lędziny Stare Budkowice Zakrzów Turawski Radomierowice Karłowice Ozimek Smolnik Gracze Stare Siołkowice Kąty Szydłowiec Wawelno Kaniów Dziekaństwo Kurznie Grabie Sokolniki Dębiniec Raszowa Brzezie Wrzoski Domecko Skarbiszowice Ligota Tułowicka Krasiejów Brzęczkowice Szczedrzyk Krasna Góra Chrząszczyce Sady Kały Karłowiczki Stobrawa Antoniów Zimnice Małe Jedlice Dąbrowa Łubniany Chmielowice Kosorowice Sławice Radoszowice Kolonia Jaśkowice Polska Nowa Wieś Świerkle Ostrówek Narok Turawa Kolanowice Nowe Budkowice Chrzowice Dobrzeń Wielki Kępa Tarnica Boguszyce Ochodze Przywory Górki Złotniki Luboszyce Opole Dobrzeń Mały Osiny Piotrowa Dąbrówka Łubniańska Tarnów Opolski Chróścice Staniszcze Małe Kup Dębie Murów Nakło Zagwiździe Młodnik Kotórz Mały Kobylno Prószków Folwark Winów Brynica Góra Kadłub Turawski Ligota Turawska Krzyżowa Dolina Dylaki Borki Pucnik Otok Surowina Tłustoręby Niewodniki Magnuszowice Dębska Kuźnia Niemodlin Zimnice Wielkie Wydrowice Mechnice Bierdzany Źlinice Jełowa Roszkowice Michałówek Węgry Wolny Wybłyszczów Ligota Prószkowska Komprachcice Gościejowice Chrząstowice Sarny Wielkie Czarnowąsy Tułowice Jaśkowice Popielów Babi Las Pustków Goszczowice Sosnówka Molestowice Żelazna

W trakcie minionej dekady niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla każdego zjawiskiem do tego stopnia powszechnym, że bardzo trudno teraz nawet wyobrazić sobie biznes bądź codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z Internetem, możliwa jest ciągła komunikacja z bliskimi, udostępnianie zdjęć i filmów czy też rozwijanie kwalifikacji zawodowych. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak co najmniej kilka, również w miejscowości Świerkle. Decyzja, co wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb konsumenta czy przedsiębiorcy i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby nieorientujące się w tematach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są nieświadome tego, która forma łączności może sprostać ich specjalnym preferencjom. Z tego powodu polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax gwarantuje użytkownikowi sprawny i satysfakcjonujący dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem danej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Świerkle. Dodatkowo zapewniamy możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, cenników, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych rabatów u sprawdzonych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Świerkle. W ramach prowadzonej działalności dostarczamy łącze symetryczne o dużej przepustowości, a dodatkowo także kanały TV online i telefonię stacjonarną. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - nieodpłatnie. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują w standardzie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszego Internetu mogą liczyć także na darmowy multiroom, programy HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie