Airmax Internet Ostrożnica - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Ostrożnica - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ostrożnica i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ostrożnica, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat kędzierzyńsko-kozielski.

światłowód Ostrożnica

Airmax Światłowód Ostrożnica bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Ostrożnica.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Ostrożnica. Dostarczamy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od tradycyjnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych profitów w formie: braku okablowania (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla może zająć sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Ostrożnica, nareszcie podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Ostrożnica
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie