Airmax Internet Leśnica - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Leśnica - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Leśnica i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Leśnica, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat strzelecki.

światłowód Leśnica

Airmax Światłowód Leśnica bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Leśnica.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Leśnica. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe korzyści w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu zwykle trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Leśnica, szybko można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Leśnica
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie