Airmax Internet Rojów - dostawca supernowoczesnych połączeń światłowodowych i bezprzewodowych dla domów, przedsiębiorstw, instytucji oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Internet Rojów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Rojów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Rojów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat ostrzeszowski.

światłowód Rojów

Airmax Światłowód Rojów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Rojów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Rojów. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskiwanie szybkości równych lub wyższych od normalnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych profitów w postaci: braku przewodów (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), doskonałych prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku tej technologii sieci kabli po prostu nie ma, a należy pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku przewodu może zająć wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Rojów, bez problemu można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Interesującym rozwiązaniem również opcja światłowodu prepaid, czyli bez umowy.

Światłowód Rojów
image/svg+xml
internet Rojów

Airmax Internet Rojów i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie