Airmax Internet Smardzów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Smardzów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Smardzów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Smardzów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat głogowski.

światłowód Smardzów

Airmax Światłowód Smardzów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Smardzów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Smardzów. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskanie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe profity w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku tego Internetu okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że serwis przewodu na ogół trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Smardzów, szybko można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Smardzów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie