Odkryj szybki internet światłowodowy w Bolesławcu oferowany przez Airmax Internet.

Chcesz mieć szybki i stabilny internet w Bolesławcu – do domu, mieszkania lub biura? Dotychczasowi dostawcy internetu z Bolesławca albo nie dotrzymali umowy, albo ich oferty nie spełniają Twoich oczekiwań? Zmień dostawcę na Airmax i przekonaj się, że najlepszy internet w Bolesławcu jest w zasięgu Twojej ręki!

Airmax to polska firma oferująca nowoczesny internet – szybki, stabilny i łatwo dostosowywalny, dedykowany dla użytkowników indywidualnych, firm oraz instytucji. Sieć Airmax obejmuje obecnie całe województwo dolnośląskie, w tym Bolesławiec i okoliczne miejscowości. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do internetu nawet w trudno dostępnych miejscach, gdzie inni dostawcy nie są w stanie dotrzeć.

Naszym kluczowym rozwiązaniem jest światłowód bezprzewodowy AirFiber. Jesteśmy prawdopodobnie jedyną firmą w Bolesławcu oferującą światłowodowy internet bezprzewodowy i zapewniającą klientom symetryczne połączenie. Nasze usługi są elastyczne i możemy je dostosować do potrzeb klienta, zmieniając prędkość łącza, koszty abonamentu czy okres umowy. Każdy może przetestować nasze rozwiązania podczas bezpłatnego i niezobowiązującego okresu próbnego.

Wybierając internet w Bolesławcu, postaw na Airmax!

światłowód Bolesławiec

Internet AirFiber w Bolesławcu - unikalne łącze światłowodowe niedostępne u konkurencji

AirFiber – internet światłowodowy Bolesławiec to najnowszej generacji rozwiązanie, skierowane do najbardziej wymagających odbiorców. Zerowy limit danych, ultraszybkie zainstalowanie oraz niezmieniające się w czasie, zawrotne prędkości transmisji bez względu na porę dnia, ilość użytkowników i warunki zewnętrzne, to zaledwie cząstka czekających Cię korzyści. AirFiber nadaje się zarówno jako światłowód dla biznesu, jak i internet domowy.

Airmax dostarcza internet w technologii typowego światłowodu kablowego. Układany jest on różnorodnymi sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub z użyciem technologii bezprzewodowego światłowodu AirFiber. To właśnie AirFiber – bezprzewodowy światłowód Bolesławiec, jest naszym strategicznym rozwiązaniem. Prędkość przesyłu około 15 Gb nie pozostawia wątpliwości, że AirFiber to aktualnie najszybszy internet w Bolesławcu i niepodważalnie najtańszy światłowód w Bolesławcu o tak świetnych parametrach.

Następnym, istotnym atutem rozwiązania AirFiber jest brak infrastruktury kablowej. Nie znajdziesz w tym przypadku żadnych szpecących i często psujących się przewodów. Proces uruchomienia światłowodu jest bardzo prosty i nie wymaga zamawiania instalatora. Usługa AirFiber non stop działa z pełnym potencjałem. Złe warunki pogodowe czy fizyczne uszkodzenia nie stanowią zagrożenia dla infrastruktury AirFiber. A warto pamiętać, że likwidowanie skutków awarii infrastruktury kablowej bywa bardzo trudne i może trwać całymi tygodniami. Dzięki najnowszej generacji routerowi Airmax Fiber, w intuicyjny sposób podłączysz do sieci wszystkie potrzebne urządzenia, nie martwiąc się spadkiem parametrów. Możesz śmiało podpiąć PlayStation, smart TV, laptopa, dekoder oraz telefony wszystkich domowników.

A jeśli potrzebujesz ultraszybkiego i stabilnego internetu jedynie cyklicznie lub jednorazowo, idealny dla Ciebie będzie internet stacjonarny Bolesławiec w systemie prepaid, czyli bez formalności.

AirFiber to prawdopodobnie najlepszy światłowód w Bolesławcu, a może i w całej Polsce...

Światłowód Bolesławiec mapa

Upewnij się, czy Twoja lokalizacja jest w zasięgu internetu światłowodowego AirFiber lub od razu zadzwoń do nas. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać idealnie dopasowaną formę dostępu do internetu w Twojej lokalizacji. Opcjonalnie możemy wspólnie porównać rozwiązania różnych dostawców. Wiemy, jakie promocje na internet Bolesławiec dostawcy wprowadzili właśnie teraz!

Światłowód Bolesławiec
image/svg+xml

Opinie o Airmax Bolesławiec - solidny operator, na którego można liczyć

Najlepsze firmy świadczące usługi internetowe w Bolesławcu to nie zawsze te najbardziej znane. Opinie użytkowników oraz komentarze na różnych forum wskazują, że lokalny dostawca Airmax jest jednym z liderów na rynku. Jeśli masz wątpliwości, wystarczy wpisać w Google frazy: "internet Bolesławiec forum" oraz "internet Bolesławiec ranking". Klienci polecają naszą firmę za wysoką jakość usług, przejrzyste warunki umowy, konkurencyjne ceny oraz przyjazną obsługę. Często podkreślają, że Airmax oferuje najlepszy i najtańszy internet w Bolesławcu, z najbardziej miłą obsługą klienta. Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy jeszcze więcej!

Airmax internet domowy Bolesławiec możesz zamówić od razu w pakiecie z programami TV! Stworzyliśmy parę elastycznych pakietów, różniących się ilością i rodzajem kanałów oraz dodatkami.

Wybierając pakiet internet + TV, korzystasz z niewiarygodnie szybkiego i niezawodnego łącza symetrycznego oraz dostajesz dostęp do rozbudowanej gamy programów online i serwisów multimedialnych. Gratis dajemy Ci także:

 • multiroom,
 • kanały HD i 3D,
 • przyjazną w obsłudze nagrywarkę.

Airmax to internet Wi-Fi Bolesławiec bez żadnych limitów. Oglądasz filmy, seriale i programy w najwyższej dostępnej jakości – na różnych urządzeniach, bez zacinania się, niezależnie od lokalizacji, obciążenia sieci czy aury za oknem. Aby poczuć pełny potencjał rozwiązania, warto zamówić nowoczesny router.

Jeśli sobie życzysz, zapewnimy Ci telefonię stacjonarną – z pakietem darmowych rozmów krajowych (w godzinach wieczornych) oraz zagranicznych (24h).

Zapraszamy do kontaktu! Porozmawiamy o Twoich potrzebach komunikacyjnych i aktywujemy dla Ciebie nieodpłatny, niezobowiązujący, nawet 30-dniowy okres próbny. Często możesz liczyć na korzystne promocje na pakiety internet/telewizja.

internet Bolesławiec

Airmax Internet Bolesławiec i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


W Bolesławcu oferujemy szybki internet symetryczny. Czy wiesz, co to dla Ciebie oznacza?

Internet Airmax w Bolesławcu zapewnia taką samą prędkość wysyłania i pobierania danych. Różnice między prędkościami są minimalne, dlatego jest to polecane rozwiązanie dla firm, instytucji oraz dla osób, które wysyłają duże pliki. Internet symetryczny Airmax oparty jest na technologii światłowodowej.

Ale to nie wszystko, co zyskasz wybierając Airmax internet Bolesławiec:

 • Personalizacja usługi,
 • Umowa na czas nieokreślony,
 • Ciągłe ulepszanie usługi,
 • Jasne zasady zakończenia umowy,
 • Publiczne adresy IP bez dodatkowych opłat,
 • Dodatkowe bonusy - zapytaj sprzedawcę o szczegóły!

Internet Airmax to również nieograniczony dostęp do internetu Wi-Fi w Bolesławcu. Oglądaj filmy i programy w najlepszej jakości na różnych urządzeniach, bez przerw, niezależnie od warunków. Aby maksymalnie wykorzystać potencjał usługi, warto zainstalować nowoczesny router.

Jeśli zechcesz, możemy również zapewnić Ci telefonię stacjonarną z pakietem darmowych rozmów krajowych (wieczorem) oraz zagranicznych (całą dobę).

Zapraszamy do kontaktu! Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i aktywujemy bezpłatny, niezobowiązujący okres próbny nawet do 30 dni. Często oferujemy korzystne promocje na pakiety internetowe/telewizyjne.

Airmax - innowacyjna platforma online dla graczy w Bolesławcu.

Jesteś graczem z Bolesławca lub okolic? Wybierz Airmax Bolesławiec - najlepszy internet dla zapalonych graczy, zwłaszcza tych grających w gry międzyplatformowe. Żaden inny dostawca internetu radiowego w Bolesławcu nie oferuje użytkownikom takich samych parametrów i stabilności. Masz pewność, że używany internet spełnia wymagania najnowszych gier i że inni domownicy nie będą miały negatywnego wpływu na jakość połączenia. Ryzyko utraty połączenia w trakcie ważnej rozgrywki jest minimalne.

Airmax - internet do gier Bolesławiec oferuje:

 • niesamowicie szybkie prędkości pobierania i wysyłania danych, nawet do 1 Gb/s,
 • minimalny PING, niezależny od liczby użytkowników sieci,
 • niezawodne połączenie internetowe, całkowicie odporne na czynniki zewnętrzne.

Nowoczesne rozwiązanie online dla przedsiębiorstw w Bolesławcu - Airmax

Posiadasz własną działalność gospodarczą w Bolesławcu? Stabilność operatora jest dla Ciebie kluczowa? Możesz nam zaufać! Jesteśmy krajowym dostawcą internetu z dużym doświadczeniem w obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych z Bolesławca i okolicznych miast. Znamy doskonale potrzeby i oczekiwania klientów B2B.

Dla firm oferujemy usługę internetu SLA - z umową zapewniającą ustalony poziom świadczenia usług. Dokładne parametry usługi na terenie Bolesławca, przez cały okres współpracy, są zagwarantowane w formie pisemnej umowy. Nie musisz się martwić o spadki prędkości łącza ani inne problemy związane z korzystaniem z internetu w Twojej firmie. Kontynuacja pracy jest zabezpieczona. W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych, zawsze możesz liczyć na szybkie i skuteczne wsparcie online ze strony działu technicznego Airmax. Umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług określa także maksymalny czas reakcji na zgłoszone problemy.

Internet Airmax dla firm w Bolesławcu to nowoczesna usługa w zestawie z:

 • umową o gwarantowanym poziomie świadczenia usług,
 • gwarancją pasma,
 • globalnym IP,
 • wsparciem technicznym.

Internet Bolesławiec - wypróbuj bezpłatnie przez 14 dni

Dążymy do maksymalnej satysfakcji klientów, dlatego przed zawarciem umowy można skorzystać z darmowego i niezobowiązującego okresu testowego. Testujesz wybraną przez siebie usługę (np. internet i telewizja Bolesławiec) w swoim domu lub w firmie całkowicie za free przez 2 tygodnie. Po tym czasie podejmujesz decyzję, czy chcesz podpisać umowę, czy szukasz dalej - bez ukrytych kosztów.

Chciałbyś nadal korzystać z usług Airmax, ale wolisz uniknąć podpisywania umowy? Zamów internet na kartę w Bolesławcu – bez wiązania się umową, z gwarantowaną prędkością dochodzącą do aż 1 Gb/s.

Najtańszy internet Bolesławiec? Poznaj ceny internetu Airmax i przekonaj się

U dołu znajduje się standardowy cennik dla usługobiorców z miejscowości Bolesławiec. Jeśli masz inne, specyficzne preferencje wobec łącza internetowego, zostaw kontakt do siebie. Sporządzimy ofertę tylko dla Ciebie.

Airmax internet Bolesławiec cennik

Airmax internet Bolesławiec – z gwarancją dostawy nawet w dobę

Pora na Twój ruch. Zadzwoń, napisz lub zostaw kontakt do siebie! Pomówimy o Twoich zadaniach komunikacyjnych i ulubionych rozrywkach online, a następnie skomponujemy ofertę specjalnie dla Ciebie. Zestaw startowy wyślemy na wskazany adres w maksymalnie 24h od złożenia zamówienia. Internet szybko i łatwo uruchomisz samodzielnie.

Wybierz najszybszy internet w Bolesławcu w konkurencyjnej cenie!

śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie