Airmax Internet Gołogłowy: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Gołogłowy - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Gołogłowy i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Gołogłowy, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kłodzki.

światłowód Gołogłowy

Airmax Światłowód Gołogłowy bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Gołogłowy.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Gołogłowy. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkowe zalety pod postacią: braku okablowania (nie szpeci budynku i posesji), niesamowitych prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla może trwać wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Gołogłowy, z łatwością można podłączyć do Internetu dużą ilość sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Gołogłowy
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie