Airmax Internet Mysłów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Mysłów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Mysłów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Mysłów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat jaworski.

światłowód Mysłów

Airmax Światłowód Mysłów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Mysłów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Mysłów. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także dodatkowe zalety w formie: braku kabli (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych szybkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu na ogół zajmuje sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Mysłów, szybko podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Mysłów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie