Airmax Internet Wróblin - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Wróblin - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wróblin i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wróblin, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat prudnicki.

światłowód Wróblin

Airmax Światłowód Wróblin bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wróblin.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Wróblin. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten umożliwia uzyskiwanie prędkości równych i wyższych od normalnego światłowodu, tj. przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe profity w formie: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu sieci kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku kabla na ogół trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wróblin, bez problemu podłączysz do sieci cały zestaw urządzeń. Interesującym rozwiązaniem także opcja Internetu prepaid, czyli bez umowy.

Światłowód Wróblin
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie