Airmax Internet Lubiąż: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Lubiąż - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Lubiąż i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Lubiąż, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat wołowski.

światłowód Lubiąż

Airmax Światłowód Lubiąż bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Lubiąż.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Lubiąż. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści standardowego światłowodu, oferuje także dodatkowe zalety w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej szybkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber przewodów zwyczajnie nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli na ogół zajmuje sporo czasu. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Lubiąż, łatwo podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. W naszej ofercie znajduje się także opcja Internetu bez umowy – na kartę.

Światłowód Lubiąż
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie