Airmax Internet Zwrócona: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Zwrócona - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Zwrócona i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Zwrócona, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat ząbkowicki.

światłowód Zwrócona

Airmax Światłowód Zwrócona bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Zwrócona.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Zwrócona. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od tradycyjnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych profitów pod postacią: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), bardzo dużej szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku tej technologii plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla może zająć sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Zwrócona, nareszcie podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Zwrócona
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie