Airmax Internet Biernatów - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Biernatów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Biernatów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Biernatów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat głubczycki.

światłowód Biernatów

Airmax Światłowód Biernatów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Biernatów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Biernatów. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od zwykłego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wiele innych profitów w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej szybkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii kabli zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu może zająć sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Biernatów, z łatwością podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Biernatów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie