Airmax Internet Krzyżowice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Krzyżowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Krzyżowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Krzyżowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat głubczycki.

światłowód Krzyżowice

Airmax Światłowód Krzyżowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Krzyżowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Krzyżowice. Dostarczamy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości podobnych lub nawet większych od klasycznego światłowodu, tj. minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także dodatkowe profity w formie: braku okablowania (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej szybkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że naprawa przewodów na ogół trwa sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Krzyżowice, szybko i łatwo podłączysz do sieci komplet swoich urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Krzyżowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie