Airmax Internet Krzepice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Krzepice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Krzepice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Krzepice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat strzeliński.

światłowód Krzepice

Airmax Światłowód Krzepice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Krzepice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Krzepice. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również wiele innych korzyści w formie: braku przewodów (nie zaburza estetyki budynku i posesji), bardzo dużych prędkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów często trwa wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Krzepice, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu cały wachlarz sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Krzepice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie