Airmax Internet Wiązów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Wiązów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wiązów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wiązów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat strzeliński.

światłowód Wiązów

Airmax Światłowód Wiązów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wiązów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Wiązów. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od klasycznego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych korzyści w postaci: braku okablowania (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia przewodu. W przypadku światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla często trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wiązów, szybko i łatwo podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Wiązów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie