Airmax Internet Grabik: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Grabik - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Grabik i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Grabik, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat polkowicki.

światłowód Grabik

Airmax Światłowód Grabik bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Grabik.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Grabik. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od klasycznego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także dodatkowe zalety w postaci: braku przewodów (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), niesamowitych szybkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia przewodu. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów może trwać sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Grabik, szybko i łatwo podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Grabik
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie