Airmax Internet Ubocze: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Ubocze - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ubocze i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ubocze, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat lwówecki.

światłowód Ubocze

Airmax Światłowód Ubocze bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Ubocze.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Ubocze. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia uzyskiwanie prędkości równych lub wyższych od tradycyjnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wiele innych profitów pod postacią: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, prostoty samodzielnego wdrożenia oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia kabla. W przypadku tej technologii plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku przewodu może zająć sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Ubocze, nareszcie podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Ubocze
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie