Airmax Internet Wojnowiczki - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Wojnowiczki - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wojnowiczki i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wojnowiczki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat brzeski.

światłowód Wojnowiczki

Airmax Światłowód Wojnowiczki bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wojnowiczki.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Wojnowiczki. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści standardowego światłowodu, oferuje także dodatkowe zalety w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie rujnuje estetyki domu i ogrodu), doskonałej szybkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber przewodów zwyczajnie nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli może trwać sporo czasu. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wojnowiczki, łatwo podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. W naszej ofercie znajduje się także opcja Internetu bez umowy – na kartę.

Światłowód Wojnowiczki
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie