Airmax Internet Galowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Galowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Galowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Galowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat wrocławski.

światłowód Galowice

Airmax Światłowód Galowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Galowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Galowice. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od popularnego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych zalet pod postacią: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), dużych szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku Internetu AirFiber okablowania zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Galowice, szybko podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Galowice
image/svg+xml
internet Galowice

Airmax Internet Galowice i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie