O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Ścinawa Nyska - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ścinawa Nyska i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ścinawa Nyska, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Ścinawa Nyska

Airmax Światłowód Ścinawa Nyska bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Ścinawa Nyska. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz całości zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również wiele innych profitów w postaci: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku tej technologii okablowania po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów może zająć wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber, szybko można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV w sieci + popularne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax to także możliwość korzystania z innych rozwiązań multimedialnych, jak np. TV w sieci – dostępnych w różnych opcjach.

Internet i telewizję w jednym nabędziesz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowany zakres kanałów i zróżnicowane dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed zawarciem transakcji sumiennie poznać regulamin danego dostawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Internet i telewizja Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu osiągnięcia szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do filmów online w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze wysoka stabilność. W odróżnieniu od Internetu na smartfonie, otrzymujesz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz sportowcom oraz transferujesz nawet duże pliki tyle, ile potrzebujesz - na paru urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba wyczekiwać na ładowanie stron czy wiecznie odświeżać upload lub download plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla rodziny oraz dla klientów biznesowych. Zapewnia swobodę korzystania z zasobów online w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Zacznij pracować z bardzo szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Ścinawa Nyska. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat nyski:

Gościce Niesiebędowice Sadurczyce Hajduki Jasienica Górna Nowy Las Iława Rzymkowice Stary Grodków Wierzbie Burgrabice Domaszkowice Gryzów Okopy Koperniki Nowaki Drogoszów Węża Głuchołazy Głębinów Ścinawa Mała Ogonów Ligota Wielka Buków Pniewie Ścibórz Kuropas Smolice Sowin Radzikowice Skorochów Puszyna Lasowice Piechocice Mańkowice Nowy Świętów Biskupów Makowice Prusinowice Bielice Przechód Rynarcice Pleśnica Bednary Bykowice Konradów Jodłów Kałków Otmuchów Kijów Kamienica Pakosławice Biała Nyska Kwiatków Chróścina Sidzina Wilamowa Bodzanów Malerzowice Małe Stary Paczków Smolarnia Korzekwice Rączka Rysiowice Unikowice Regulice Przydroże Wielkie Wierzbięcice Frydrychów Łambinowice Markowice Śliwice Lasocice Wójcice Goświnowice Ujeździec Ulianówka Lisie Kąty Jasienica Dolna Myszowice Reńska Wieś Gierałcice Starowice Kuźnica Ligocka Włostowa Jarnołtów Mroczkowa Białowieża Podkamień Korfantów Sarnowice Trzeboszowice Goszowice Nysa Śmieciak Charbielin Nadziejów Siedlec Lubiatów Biechów Sławniowice Wielkie Łąki Ratnowice Kubice Brzeziny Sękowice Meszno Skoroszyce Konradowa Strobice Ścinawa Nyska Budzieszowice Jędrzychów Grądy Suszkowice Janowa Wierzbno Maciejowice Siestrzechowice Czarnolas Wyszków Śląski Chałupki Lipowa Kępnica Hanuszów Paczków Goraszowice Morów Broniszowice Dobrzyków Stara Jamka Piotrowice Nyskie Niwnica Nieradowice Ulanowice

W przeciągu zaledwie kilku lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla człowieka zjawiskiem na tyle powszednim, że bardzo trudno dziś nawet wyobrazić sobie biznes i relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest łatwa komunikacja z całą kulą ziemską, udostępnianie rozmaitych rzeczy czy też rozwijanie wiedzy. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, w tym także w miejscowości Ścinawa Nyska. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań konsumenta czy przedsiębiorcy i od zaprojektowanej infrastruktury IT. Nierzadko osoby niezorientowane w tematach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która forma łączności sprosta ich niepowtarzalnym potrzebom. Z tego powodu polecamy poznać naszą ofertę – Airmax gwarantuje konsumentom i przedsiębiorcom szybki i efektywny dobór optymalnej technologii IT z uwzględnieniem określonej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Ścinawa Nyska. Ponadto zyskasz możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących promocji u najpopularniejszych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Ścinawa Nyska. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy łącze symetryczne o bezkonkurencyjnej przepustowości, a dodatkowo także telewizję przez Internet i telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - bez kosztów. Masz prawo zrezygnować w każdym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują bezpłatnie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszego Internetu mogą również liczyć na darmowy multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie