Airmax Internet Niwnica - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Niwnica - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Niwnica i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Niwnica, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat nyski.

światłowód Niwnica

Airmax Światłowód Niwnica bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Niwnica.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Niwnica. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskanie szybkości równych lub wyższych od normalnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe profity w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku tego Internetu sieci kabli po prostu nie ma, a należy pamiętać, że serwis przewodu na ogół trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Niwnica, bez problemu można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Interesującym rozwiązaniem również opcja światłowodu prepaid, czyli bez umowy.

Światłowód Niwnica
image/svg+xml
internet Niwnica

Airmax Internet Niwnica i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie