Airmax Internet Przerzeczyn-Zdrój: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Przerzeczyn-Zdrój - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Przerzeczyn-Zdrój i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Przerzeczyn-Zdrój, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat dzierżoniowski.

światłowód Przerzeczyn-Zdrój

Airmax Światłowód Przerzeczyn-Zdrój bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Przerzeczyn-Zdrój.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Przerzeczyn-Zdrój. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszystkich zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkową wartość w formie: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów może zająć wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Przerzeczyn-Zdrój, łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Przerzeczyn-Zdrój
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie