Airmax Internet Lisiec: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Lisiec - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Lisiec i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Lisiec, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat lubiński.

światłowód Lisiec

Airmax Światłowód Lisiec bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Lisiec.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Lisiec. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten umożliwia uzyskanie prędkości równych i wyższych od normalnego światłowodu, tj. przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe profity w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku tego Internetu sieci kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że serwis kabla na ogół trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Lisiec, bez problemu podłączysz do sieci cały zestaw urządzeń. Interesującym rozwiązaniem także opcja Internetu prepaid, czyli bez umowy.

Światłowód Lisiec
image/svg+xml
internet Lisiec

Airmax Internet Lisiec i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie