Airmax Internet Cesarzowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Cesarzowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Cesarzowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Cesarzowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat średzki.

światłowód Cesarzowice

Airmax Światłowód Cesarzowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Cesarzowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Cesarzowice. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od klasycznego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także wiele innych korzyści w postaci: braku przewodów (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), niesamowitych szybkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia przewodu. W przypadku światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów często trwa sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Cesarzowice, szybko i łatwo podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Cesarzowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie