Airmax Internet Budzów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Budzów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Budzów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Budzów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat ząbkowicki.

światłowód Budzów

Airmax Światłowód Budzów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Budzów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Budzów. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości takich samych, a nawet wyższych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści standardowego światłowodu, oferuje także dodatkowe zalety w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli może trwać sporo czasu. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Budzów, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Budzów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie