Airmax Internet Obora: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Obora - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Obora i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Obora, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat lubiński.

światłowód Obora

Airmax Światłowód Obora bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Obora.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Obora. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych profitów w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), dużych prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku tej technologii plątaniny kabli po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli czasem trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Obora, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Obora
image/svg+xml
internet Obora

Airmax Internet Obora i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie