Airmax Internet Sułoszów - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Sułoszów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Sułoszów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Sułoszów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat namysłowski.

światłowód Sułoszów

Airmax Światłowód Sułoszów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Sułoszów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Sułoszów. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe wartości pod postacią: braku okablowania (nie rujnuje estetyki domu i ogrodu), doskonałej prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku technologii tej przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że naprawa kabli na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Sułoszów, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Sułoszów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie