Airmax Internet Mikołajów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Mikołajów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Mikołajów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Mikołajów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat ząbkowicki.

światłowód Mikołajów

Airmax Światłowód Mikołajów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Mikołajów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Mikołajów. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe korzyści w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), dużych prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Mikołajów, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Mikołajów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie