O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Tarnów Opolski - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Tarnów Opolski i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Tarnów Opolski, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat opolski.

światłowód Tarnów Opolski

Airmax Światłowód Tarnów Opolski bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Tarnów Opolski. Dostarczamy Internet światłowodowy kablowy, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od normalnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również dodatkowe profity w formie: braku infrastruktury kablowej (nie rujnuje estetyki domu i ogrodu), doskonałej prędkości, bezproblemowości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu sieci kabli po prostu nie ma, a przecież serwis okablowania na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber, bez problemu można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Interesującym rozwiązaniem również opcja światłowodu prepaid, czyli bez umowy.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV internetowa na żywo i rozmaite multimedia

Airmax światłowodowy otwiera przez użytkownikiem dostęp także do rozmaitych multimediów, jak TV internetowa na żywo – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV kupisz u wybranych usługodawców. Dostępne pakiety posiadają różną ilość stacji i rozmaite treści. Z tego powodu powinno się przed wyborem danego pakietu uważnie przeczytać regulamin wybranego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, której nie spotkasz np. w przypadku LTE.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, skontaktuj się z nami, a poznasz dużo więcej korzyści.

Pamiętaj – w celu uzyskania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do Internetu LTE, posiadasz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez jakichkolwiek limitów - na kilku urządzeniach równocześnie. Nie trzeba marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla firm. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Tarnów Opolski. Napisz lub zadzwoń do nas, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w środowisku pracy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat opolski:

Nowa Kuźnia Zimnice Wielkie Zimnice Małe Wrzoski Folwark Pustków Dobrzeń Mały Piotrowa Sarny Wielkie Raszowa Złotniki Kotórz Mały Komprachcice Góra Borki Mechnice Zakrzów Turawski Kąty Kolanowice Kolonia Jaśkowice Niewodniki Radoszowice Chmielowice Tarnica Kaniów Świerkle Dobrzeń Wielki Kadłub Turawski Niemodlin Chrzowice Popielów Kup Roszkowice Surowina Kurznie Dębska Kuźnia Krzyżowa Dolina Ochodze Chrząszczyce Narok Chróścice Skarbiszowice Ozimek Domecko Boguszyce Krasna Góra Karłowiczki Gracze Dębie Przysiecz Radomierowice Wybłyszczów Kępa Młodnik Babi Las Chrząstowice Węgry Krasiejów Gościejowice Przywory Kosorowice Tułowice Małe Smolnik Opole Źlinice Osiny Nowe Budkowice Tułowice Dąbrówka Łubniańska Ligota Prószkowska Szydłowiec Ligota Turawska Nakło Turawa Antoniów Kały Luboszyce Schodnia Prószków Wydrowice Szczedrzyk Brzezie Łubniany Otok Tłustoręby Sosnówka Bierdzany Grabie Lędziny Michałówek Karłowice Sokolniki Jedlice Dziekaństwo Żelazna Winów Brynica Górki Tarnów Opolski Staniszcze Małe Pucnik Sady Dąbrowa Jełowa Wolny Sławice Brzęczkowice Goszczowice Polska Nowa Wieś Wawelno Czarnowąsy Dylaki Zagwiździe Molestowice Kobylno Stare Siołkowice Jaśkowice Magnuszowice Stobrawa Dębiniec Ligota Tułowicka Murów Stare Budkowice Ostrówek

W trakcie minionych lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich ludzi zjawiskiem do tego stopnia codziennym, że ciężko współcześnie nawet wyobrazić sobie edukację bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z Internetem, możliwa jest permanentna komunikacja z ludźmi z całego świata, przekazywanie małych i dużych plików oraz rozwijanie kompetencji. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak więcej niż 1, również w miejscowości Tarnów Opolski. Decyzja, co wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb użytkownika i od stworzonej infrastruktury IT. Na ogół osoby nieorientujące się w aspektach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są nieświadome tego, która oferta może sprostać ich unikatowym preferencjom. To dlatego polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax oferuje klientom sprawny i satysfakcjonujący dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Tarnów Opolski. Dodatkowo zyskasz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cenników, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych rabatów u poszczególnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Tarnów Opolski. W ramach oferty dostarczamy symetryczne łącze światłowodowe o największej przepustowości, a ponadto programy TV online i telefon stacjonarny. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - całkowicie za darmo. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują nieodpłatnie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszej sieci zyskują w pakiecie również nieodpłatny multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, mogą korzystać z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie