Airmax Internet Giebułtów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Giebułtów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Giebułtów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Giebułtów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat lwówecki.

światłowód Giebułtów

Airmax Światłowód Giebułtów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Giebułtów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Giebułtów. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiąganie prędkości porównywalnych lub nawet większych od zwykłego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz wszelkich korzyści tradycyjnego światłowodu, ma także dodatkowe wartości w formie: braku kabli (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej szybkości, bezproblemowości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku technologii tej kabli zwyczajnie nie ma, a przecież naprawienie okablowania często zajmuje sporo czasu. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Giebułtów, z łatwością podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Giebułtów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie