Internet Opole - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Internet Opole - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Opole i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Opole, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat opolski.

światłowód Opole

Airmax Światłowód w Opolu

Internet bez limitu danych, identycznie szybki o każdej porze dnia i nocy bez względu na liczbę użytkowników. Rewolucyjny, bezprzewodowy światłowód AirFiber jest już dostępny w Opolu.

Dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Opole jest Airmax – polska firma działająca w branży telekomunikacyjnej od wielu lat. Dostarczamy Internet światłowodowy układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia uzyskiwanie takich samych, a nawet wyższych prędkości od standardowego światłowodu (na poziomie co najmniej 15 Gb).

Bezprzewodowy Internet światłowodowy AirFiber, oprócz wszystkich korzyści standardowego światłowodu, oferuje dodatkowo brak infrastruktury kablowej (nie musisz martwić się o nieestetyczne okablowanie na widoku czy łatwe do uszkodzenia przewody) i bezkonkurencyjną prędkość łączy. Jest prosty w samodzielnym montażu oraz wysoce odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Brak okablowania to także bezproblemowa konserwacja, bo naprawa kabli potrafi trwać tygodniami. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber, z łatwością podłączysz do sieci wiele urządzeń, a ich użytkownicy będą cieszyć szybkim Internetem nawet przy jednoczesnym korzystaniu. W ofercie posiadamy także Internet na kartę w Opolu – bez zobowiązań i ryzyka, z minimum formalności.

Światłowód Opole

Na terenie Opola zasięg usług sieci Airmax obejmuje dzielnice:

Armii Krajowej
Bierkowice
Borki
Brzezie
Chabry
Chmielowice
Czarnowąsy
Gosławice
Groszowice
Grotowice
Grudzice
Kolonia Gosławicka
Krzanowice
Malina
Malinka
Nadodrze
Nowa Wieś Królewska
Półwieś
Sławice
Stare Miasto
Szczepanowice
Śródmieście
Świerkle
Winów
Wróblin
Wrzoski
Zakrzów
Zaodrze
Żerkowice
image/svg+xml

Klienci mówią o nas - Internet Opole !

Klienci są dla nas priorytetem. Dlatego robimy, co możemy, żeby wspólnie spędzony czas był dla nich inspirującym doświadczeniem. Robimy, co możemy, aby dostarczane usługi zapewniały bezkonkurencyjną rozrywkę, a zatrudniana obsługa była zawsze miła, pomocna i profesjonalna. Ogromnie cieszy nas to, że klienci widzą i doceniają nasze starania oraz rekomendują naszą firmę w sieci i na rzeczywistym rynku. I mamy na to dowody! Wasze referencje są dla nas najrzetelniejszą informacją zwrotną i najsilniejszą inspiracją do dalszego rozwoju, a Wasza satysfakcja z usług - najcenniejszą wizytówką firmy. Możecie nam wierzyć, że każda, nadesłana ocena jest przez nas traktowana priorytetowo, więc zostaje dokładnie zbadana i wykorzystana do dalszego umacniania jakości usługi internet Opole. Dziękujemy za zaufanie, którym darzycie nas od tak wielu lat.

Popularne ulice z miejscowości Opole:

Adama
Adama Asnyka
Agrestowa
Akacjowa
Aleja Przyjaźni
Aleja Wincentego Witosa
Aleja "Solidarności"
Alojzego Dambonia
Amarantowa
Arki Bożka
Armii Krajowej
Astrów
Augusta Bassego
Batalionu "Parasol"
Batalionu "Zośka"
Batalionów Chłopskich
Bałtycka
Bażantowa
Beskidzka
Beżowa
Biała
Bielska
Bierkowicka
Bieszczadzka
Boczna
Bohaterów Monte Cassino
Bolesława Biegasa
Bolesława Chrobrego
Bolka II
Borysławska
Borówkowa
Browarna
Brzegowa
Brzozowa
Budowlanych
Budziszyńska
Bukowabulw. Bulwar Karola Musioła
Bytomska
Bzów
Błękitna
Ceglana
Cementowa
Chabrów
Chełmska
Chmielowicka
Chorzowska
Chłodnicza
Cicha
Ciekawa
Cieszyńska
Cisowa
Cmentarna
Czarnowąska
Czeremchowa
Czereśniowa
Częstochowska
Daleka
Daniela Chodowieckiego
Dekabrystów
Diamentowa
Dobra
Dolnośląska
Domowa
Dożynkowa
Drobiarska
Dąbrowszczaków
Dębowa
Franciszka Józefa Buhla
Fryderyka Chopina
Jana Adamka
Jana Augustyna
Jana Brzechwy
Jana Bytnara "Rudego"
Jana Chełmońskiego
Jana Cybisa
Józefa Barona
Józefa Cygana
Józefa Dobisa
Kazimierza Deyny
Konstantego Ciołkowskiego
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Księcia Jana Dobrego
Księdza Norberta Bonczyka
Księdza Stefana Baldego
Leona Czogały
Majora "Hubala"
Norberta Barlickiego
Romana Dmowskiego
Stanisława Bronicza
Tadeusza Borowskiego
Tadeusza Boya-Żeleńskiego
Tadeusza Brezy
Witolda Doroszewskiego
Wojciecha Biasa
Wojciecha Drzymały
Władysława Broniewskiego
gen. Henryka Dąbrowskiego
gen. Władysława Andersa
ks. Bolesława Domańskiego
ks. Konstantego Damrotapl. Ignacego Daszyńskiego
o. Józefa Czaplaka
prof. Henryka Borka
prof. Stefana Banacha
św. Anny.

i inne.

Airmax światłowodowy otwiera przez użytkownikiem dostęp także do szerokiego zakresu multimediów, jak np. TV online na żywo – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV możesz nabyć u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed wyborem danego pakietu dokładnie przeczytać regulamin danego serwisu multimedialnego. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy internet Opole, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet Opole to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do filmów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od Internetu w telefonie, posiadasz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload lub download plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla rodziny oraz do pracy. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Pracuj, baw się i ucz z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Opole. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.


Internet Opole i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:

Internet powiat opolski:


W przeciągu około 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich ludzi zjawiskiem na tyle standardowym, że ciężko na ten moment nawet wyobrazić sobie edukację i spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z wirtualnym światem poprzez światłowód Opole, zagwarantowana jest efektywna komunikacja z ludźmi z całego świata, przekazywanie rozmaitych materiałów oraz rozwijanie kompetencji. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Opole. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań użytkownika i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich indywidualnym oczekiwaniom. To dlatego polecamy poznać naszą ofertę internet Opole – Airmax oferuje wszystkim zainteresowanym szybki i trafny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – również dla miejscowości Opole. Ponadto zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących akcji rabatowych u poszczególnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Opole. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o bardzo dużej przepustowości, a ponadto programy TV online i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty internet Opole dla wszystkich klientów - całkowicie za darmo. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują za darmo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci otrzymują w pakiecie także nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci internet Opole, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzypaństwowych.

Internet do gry online w miejscowości Opole

Przykładowa, rekomendowana szybkość łącza w przypadku gry międzyplatformowej Fortnite, w którą może w tym samym czasie grać aż kilkudziesięciu gamerów, to 10 Mbps dla downloadu danych i 1 Mbps dla uploadu.

Oznacza to znacząco gorszą, konieczną szybkość niż oferuje Internet AirMAX. Jednak im szybszy posiadasz Internet, tym mniejsza szansa, że pozostali gracze zakłócą Twoją grę. Przykładowo już samo ściąganie danych, oglądanie filmu czy czytanie poczty potrafi na moment spowolnić szybkość pobierania i wysyłania oraz źle wpłynąć na czas reakcji. Poza pozostałymi graczami, zakłócenia płynności w grach możesz doświadczyć przez aktualizacje oprogramowania lub programów na urządzeniu. Im szybszy Internet wybierzesz, tym niższe ryzyko, że coś lub ktoś zakłóci Twoją rozrywkę w sieci.

Internet do gry online dostarczany przez AirMAX zapewnia nie tylko rekordowe prędkości downloadu i uploadu danych, ale także znikomy ping. W AirMAX czas reakcji nie zależy od liczby graczy korzystających z Internetu – tak, jak w przypadku sieci komórkowej i LTE.

Niezawodne łącze bez okresów braku dostępności usługi do minimum obniża ryzyko rozłączenia podczas zmagań w wirtualnej rzeczywistości. Oprócz do gamingu, Internet AirMAX posłuży Ci do pracy, uczenia się, zakupów czy spędzania wolnego czasu.

Mieszkasz w miejscowości Opole i poszukujesz atrakcyjnej oferty Internetu światłowodowego w okolicy? Wybierz Internet AirMAX i zyskaj niezakłócony dostęp do bieżących informacji oraz ulubionej rozrywki – gdy tylko chcesz. Internet światłowodowy AirMAX to zaawansowane technologicznie rozwiązanie. Niezawodne łącza oraz szybkości dochodzące do 1 Gb/s oferują zupełnie nową jakość na rynku Internetu stacjonarnego w miejscowości Opole.

Łącze symetryczne – co oznacza symetryczność? Czy światłowód symetryczny jest dostępny w miejscowości Opole?

Łącze symetryczne - światłowód Opole (znane także jako Internet symetryczny) jest takim rodzajem łącza internetowego, które różni się od asymetrycznego tym, że deklarowana przez operatora szybkość downloadu oraz gwarantowana szybkość wysyłania danych są sobie równe. Bardzo często łącze symetryczne opiera się na technologii światłowodowej. Z tego względu można także spotkać się z produktem „światłowód symetryczny”.

Dla przykładu, operator oferuje światłowód 300 Mb/s. W praktyce znaczy to, że zarówno szybkość pobierania danych, jak również szybkość uploadu wynoszą 300 Mb/s.

Opisywane w ofercie operatora wartości mogą być w rzeczywistości nieco inne, przy czym nie powinny być to zauważalne rozbieżności. Dlatego trzeba przed podpisaniem czegokolwiek zawsze sprawdzić warunki techniczne i szczegóły oferty.

Światłowód symetryczny to niezwykle przydatne rozwiązanie dla klientów wysyłających dużą ilość danych.

Łącze symetryczne w miejscowości Opole oferuje polski operator Airmax.

Szybki, pozbawiony limitów Internet Opole to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do filmów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od Internetu w telefonie, posiadasz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload lub download plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla rodziny oraz do pracy. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Pracuj, baw się i ucz z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Opole. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.

Ada

Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od ponad 3 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax internet Opole.

Błażej

Korzystam z Internetu Airmax internet już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin (internet Opole). Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.

Waldemar

To już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń - internet Opole. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.

Dawid

Od dnia zawarcia umowy spotykamy się z życzliwą i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Usługa Internet Opole działa ok i zaskakująco szybko – zgodnie z umową. Śmiało mogę polecić.

Amelia

Z firmą Airmax internet mam styczność już od niespełna 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - identycznym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Niezawodność 100%, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania Internet Opole, czyli bez uwag. Polecam.

Antoni

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w covidowych czasach. Usługę wykonano szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet Opole.

Lucjan

Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax internet z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – w szczególności szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Zapewniono nam super szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę światłowód Opole, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.

Mirosław

Zaufany dostawca internetu światłowód Opole. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – rewelacja. W umowie mam taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak dział serwisu Airmax bezzwłocznie zidentyfikował błąd i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam.

Marcelina

Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax internet Opole.

Sonia

Korzystam z usług operatora Airmax internet już od ponad 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę ani dzwonić i umawiać się (internet Opole). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i to wystarczyło. Internet działa bez problemów, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dobrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pokojach.

Joachim

To już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest super szybki. Do tej pory nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas systemy działają płynnie. Jesteśmy dużą spółką, zespół tworzy wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez problemu - internet Opole. Duzi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.

Arnold

Od początku współpracy firma Airmax zaskakuje bezproblemową i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Połączenie Internet Opole działa bezproblemowo i naprawdę szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać.

Marianna

Z Internetem Airmax internet mam kontakt już od 2 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nic się nie psuje, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości Internet Opole, czyli spoko. Ja polecam.

Melania

Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w czasach epidemii. Internet podłączono sprawnie - bez ton kabli i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i stale dostępna obsługa klienta. Ja polecam Airmax internet Opole.

Pamela

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax internet przez zwiększone zapotrzebowanie na prędkość transmisji – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax internet. Wdrożono u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługi światłowód Opole, jak i Airmax jako firmę.

Nikola

Godny zaufania dostawca usług internetowych światłowód Opole. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale dział techniczny Airmax szybko zdiagnozował źródło awarii i ustabilizował Internet. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić.

Malwina

Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od 2 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były bardzo rzadkie i trwały bardzo krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez przerw – także w czasie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Oczywiście polecam łącze Airmax internet Opole.

Aleksander

Korzystam z usług Airmax internet już od przeszło 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie traktowanie klientów. Miałem możliwość sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu (internet Opole). Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach.

Eugeniusz

Upłynęło już 6 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko działa bez problemu - internet Opole. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiam.

Grażyna

Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną pomocą techniczną. Kompletnie co innego niż na infoliniach najbardziej znanych operatorów, gdzie rozmawia się albo z serwisantem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Łącze Internet Opole działa dobrze i zaskakująco szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam.

Felicja

Z usługami Airmax internet mam styczność już od niespełna 3 lat, więc uważam, że mogę już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, świadczy usługi na bardzo dobrym i co ważne - stałym poziomie. Prędkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Niezawodność 100%, nie licząc prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do działania łącza Internet Opole, czyli bez uwag. Oczywiście polecam.

Małgorzata

Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w czasach epidemii. Usługę wykonano szybko - bez zbędnych przewodów i przekopów. Główne plusy to bardzo wysoka przepustowość łącza i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i rzetelna ekipa techniczna. Śmiało mogę polecić Airmax internet Opole.

Krystyna

Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax internet przez zwiększone zapotrzebowanie na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Dzięki temu, teraz mamy mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno usługi światłowód Opole, jak również Airmax jako firmę.

Bożena

Zaufany dostawca usług internetowych światłowód Opole. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – super. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax natychmiast zdiagnozował błąd i ustabilizował transfer. Posiadając poprzednio internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Śmiało mogę polecić.

Monika

Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax internet Opole.

Alfred

Korzystam z usług Airmax internet już od przeszło 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani rezerwować terminu (internet Opole). Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i to wszystko. Internet działa płynnie, nie zacina się. Idealnie doradzono mi kupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pomieszczeniu.

Eliza

Upłynęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko działa bez problemu - internet Opole. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiam.

Edward

Od samego początku firma Airmax zaskakuje empatyczną i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z maszyną. Połączenie Internet Opole działa płynnie i naprawdę szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Naprawdę polecam.

Joachim

Z usługami Airmax internet mam styczność już od ponad 2 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co ważne - takim samym poziomie. Szybkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Internet nigdy nie zawiódł, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania łącza Internet Opole, czyli bez zastrzeżeń. Polecam każdemu.

Sara

Dzięki Internetowi Airmax mam bezproblemowe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w dzisiejszych czasach. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna obsługa klienta. Ja polecam Airmax internet Opole.

Wojciech

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax internet ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze korzystaliśmy z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy sieci GSM na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax internet. Zyskaliśmy ultra szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno rozwiązania technologiczne światłowód Opole, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.

Adela

Sprawdzony dostawca internetu światłowód Opole. W trakcie podpisywania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, jednak dział pomocy technicznej Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował łącze. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Oczywiście polecam.

Ryszard

Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Internetu Airmax już od 4 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax internet Opole.

Hilary

Korzystam z Internetu Airmax internet już od przeszło 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin (internet Opole). Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym dużym mieszkaniu.

Grażyna

To już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest w 100% stabilny. Ani razu nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko funkcjonuje bez problemów - internet Opole. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.

Bogumił

Od pierwszego dnia mam zawsze do czynienia z komunikatywną i rzetelną pomocą techniczną. Kompletnie co innego niż na infoliniach popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z serwisantem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatami. Łącze Internet Opole działa bez zastrzeżeń i bardzo szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Oczywiście polecam.

Monika

Z usługami Airmax internet mam styczność już od 5 lat, więc mogę śmiało już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, realizuje usługę na wysokim i co ważne - równym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nic się nie popsuło, nie licząc prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do prędkości Internet Opole, czyli spoko. Oczywiście polecam.

Gabriela

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w czasach epidemii. Światłowód wdrożono sprawnie - bez zbędnego okablowania i wjazdu ciężkiego sprzętu. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i profesjonalna pomoc techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet Opole.

Paula

Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax internet z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory mieliśmy Internet z T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Teraz działa u nas mega szybki Internet. Po kilku tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę światłowód Opole, jak również samą firmę.

Norbert

Fantastyczny dostawca internetu światłowód Opole. W trakcie podpisywania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, jednak zespół wsparcia Airmax niezwłocznie zidentyfikował przyczynę awarii i ustabilizował łącza. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Oczywiście polecam.

Andżelika

Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od 3 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax internet Opole.

Weronika

Korzystam z usług Airmax internet już od przeszło 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani z nikim umawiać się (internet Opole). Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pomieszczeniu.

Michał

Upłynęło już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają szybko. Jesteśmy dużą spółką, pracuje u nas wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez problemów - internet Opole. Duzi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.

Kazimierz

Od samego początku mam zawsze do czynienia z empatyczną i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infolinii popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatami. Łącze Internet Opole działa płynnie i bardzo szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Oczywiście polecam.

Kamila

Z firmą Airmax internet jestem związany już od niemal 4 lat, więc myślę, że mogę już się wypowiedzieć o tej firmie. Airmax to firma uczciwa, realizuje usługę na najwyższym i co istotne - stabilnym poziomie. Szybkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście osiągalna. Nie mam żadnych uwag, nie wliczając prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do szybkości działania Internet Opole, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Oczywiście polecam.

Tatiana

Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w okresie ograniczonego ruchu. Usługę wykonano błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Główne plusy to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam Airmax internet Opole.

Bartłomiej

Do naszej firmy wybraliśmy łącze symetryczne Airmax internet z powodu zwiększonego zapotrzebowania na prędkość transmisji – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Zyskaliśmy ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno Internet światłowód Opole, jak również samą firmę.

Krystian

Fantastyczny dostawca internetu światłowód Opole. W trakcie podpisywania umowy można było dogadać warunki. Sam Internet – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, jednak serwis Airmax niezwłocznie zidentyfikował przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.

Sylwia

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od niespełna 4 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax internet Opole.

Jadwiga

Korzystam z usług operatora Airmax internet już od ponad 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na instalatora ani czekać na wolny termin (internet Opole). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i i nic więcej. Łącze działa zgodnie z umową, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dokupić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach w domu.

Szymon

Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń - internet Opole. Konkurencyjni operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.

Blanka

Od samego początku spotykam się z empatyczną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam jakby za karę, albo z maszynami. Połączenie Internet Opole działa płynnie i zaskakująco szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Nic tylko polecać.

Cyryl

Z firmą Airmax internet jestem związany już od prawie 5 lat, więc myślę, że mogę wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na najwyższym i co istotne - stabilnym poziomie. Szybkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście osiągalna. Nigdy nie zerwało łączy, nie wliczając awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do szybkości działania Internet Opole, czyli rewelacja. Naprawdę polecam.

Franciszek

Dzięki Internetowi Airmax posiadam niezawodne połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w dzisiejszych czasach. Usługę wykonano szybciutko - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Główne plusy to bardzo wysoka przepustowość łącza i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna obsługa. Ja polecam Airmax internet Opole.

Antonina

Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax internet z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – zwłaszcza szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w Polsce na ten moment nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Teraz mamy ultra szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę światłowód Opole, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.

Fabian

Rewelacyjny dostawca internetu światłowód Opole. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax błyskawicznie zidentyfikował problem i ustabilizował transmisję. Posiadając wcześniej internet w domu od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam.

Fryderyk

Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax internet Opole.

Nikola

Korzystam z usług operatora Airmax internet już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin (internet Opole). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.

Marzanna

Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Komputery, systemy automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu - internet Opole. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to ja polecam. Pozdrawiamy.

Cyprian

Od momentu podpisania umowy mam zawsze do czynienia z miłą i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach popularnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatami. Usługa Internet Opole działa super i zaskakująco szybko – zgodnie z ustaleniami. Oczywiście polecam.

Leon

Z usługą Airmax internet mam kontakt już od niemal 2 lat, więc raczej mogę już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - stabilnym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Zero reklamacji, poza jedną sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości usługi Internet Opole, czyli nie znalazłem nic lepszego. Oczywiście polecam.

Emilia

Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w tej epidemicznej rzeczywistości. Internet podłączono ekspresowo - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna pomoc techniczna. Polecam każdemu Airmax internet Opole.

Herbert

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax internet w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory korzystaliśmy z T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy sieci GSM na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax internet. Wdrożono u nas ultra szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet gratis. To się nazywa podejście do klientów. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne światłowód Opole, jak i samą firmę.

Fabian

Profesjonalny dostawca internetu światłowód Opole. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – rewelacja. Mam limit 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak dział serwisu Airmax błyskawicznie zidentyfikował nieprawidłowości i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam.

Amadeusz

Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax internet Opole.

Ewa

Korzystam z usług operatora Airmax internet już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin (internet Opole). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.

Dominika

Minęło już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest super szybki. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają szybko. Jesteśmy dużą spółką, pracuje u nas wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez problemów - internet Opole. Duzi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.

Otylia

Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Połączenie Internet Opole działa super i zaskakująco szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Donald

Z usługą Airmax internet mam kontakt już od prawie 5 lat, więc myślę, że mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, świadczy usługi na najwyższym i co dla mnie ważne - stabilnym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu deklarowana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie zerwało łączy, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do szybkości działania Internet Opole, czyli naprawdę ok. Polecam każdemu.

Arkadiusz

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w okresie ograniczonego ruchu. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet Opole.

Teodor

Do naszej firmy wybraliśmy łącza Airmax internet w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Teraz mamy super szybki Internet. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne światłowód Opole, jak również firmę Airmax.

Przemysław

Naprawdę godny polecenia dostawca usług internetowych światłowód Opole. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Korzystam z taryfy 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax bezzwłocznie zdiagnozował przyczynę usterki i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z Play’a to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić.

Leszek

Bez wątpienia najbardziej wiarygodny operator w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 5 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Internet działa bez zakłóceń – także podczas przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax internet Opole.

Adrianna

Korzystam z usług operatora Airmax internet już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się (internet Opole). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju.

Dawid

Upłynęło już 11 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas programy działają idealnie. Jesteśmy dużą firmą, kadra składa się z wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez przerw - internet Opole. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to polecam. Pozdrawiam.

Dionizy

Od pierwszego dnia współpracy firma Airmax zaskakuje komunikatywną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii popularnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Usługa Internet Opole działa idealnie i odpowiednio szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam.

Sabina

Z usługą Airmax internet mam styczność już od ponad 2 lat, więc raczej mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - stałym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Internet nigdy nie zawiódł, poza jedną sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do jakości usługi Internet Opole, czyli bez zastrzeżeń. Polecam.

Eryk

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w okresie ograniczonego ruchu. Usługę wykonano ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet Opole.

Zenon

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax internet ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci naszych rozwiązań. Przedtem mieliśmy Internet z Orange, jednak okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax internet. Dostarczono nam super szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno usługę światłowód Opole, jak i Airmax jako firmę.

Renata

Godny zaufania dostawca usług internetowych światłowód Opole. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale zespół wsparcia Airmax bardzo szybko zdiagnozował źródło awarii i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy z Plusa to jest przepaść. Śmiało mogę polecić.

Karol

Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od niespełna 4 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax internet Opole.

Żaneta

Korzystam z usług operatora Airmax internet już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin (internet Opole). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.

Franciszek

Upłynęło już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Do tej pory nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają płynnie. Jesteśmy sporą spółką, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez problemu - internet Opole. Popularni dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to w 100% polecam. Pozdrawiam.

Renata

Od początku współpracy firma zaskakuje nas bezproblemową i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii największych na polskim rynku firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Usługa Internet Opole działa bezproblemowo i odpowiednio szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać.

Maja

Z usługami Airmax internet mam styczność już od niemal 3 lat, więc mogę śmiało już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, świadczy usługi na wysokim i co ważne - stabilnym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie musiałem interweniować, nie licząc prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do prędkości Internet Opole, czyli naprawdę spoko. Oczywiście polecam.

Janina

Dzięki waszemu Internetowi mam bezproblemowe połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w czasach pandemii. Światłowód wdrożono ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Największe zalety to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa klienta. Naprawdę polecam Airmax internet Opole.

Anna

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax internet w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze współpracowaliśmy z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Mamy teraz ultra szybki Internet. Po około miesiącu na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno usługi światłowód Opole, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.

Joachim

Zaufany dostawca usług internetowych światłowód Opole. W trakcie podpisywania umowy dało się negocjować warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, ale dział pomocy technicznej Airmax bardzo szybko zdiagnozował błąd i ustabilizował łącze. Posiadając w przeszłości internet w domu z Plusa to jest przepaść. Polecam każdemu.

Cyprian

Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od ponad 2 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam dostawcę Airmax internet Opole.

Damian

Korzystam z Internetu Airmax internet już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin (internet Opole). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pokojach.

Sylwia

Minęło już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie stwierdzić, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Do tej pory nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają płynnie. Jesteśmy korporacją, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez problemu - internet Opole. Najwięksi na polskim rynku operatorzy wypadają bardzo słabo na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to oczywiście polecam. Pozdrawiamy.

Marlena

Od dnia zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą pomocą techniczną. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii czołowych w Polsce operatorów, gdzie rozmawia się albo z technikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Łącze Internet Opole działa ok i zaskakująco szybko – zgodnie z umową. Śmiało mogę polecić.

Eugeniusz

Z usługą Airmax internet jestem związany już od ponad 3 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Brak awarii od początku, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania łącza Internet Opole, czyli uczciwie uważam. Polecam każdemu.

Fryderyk

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tej pandemicznej rzeczywistości. Usługę wykonano szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Główne plusy to duża szybkość transmisji danych i zaskakująco niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet Opole.

Ireneusz

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na internet Airmax internet z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax internet. Zyskaliśmy ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam – zarówno Internet światłowód Opole, jak i samą firmę.

Ludwik

Sprawdzony dostawca usług internetowych światłowód Opole. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax szybko zdiagnozował źródło usterki i ustabilizował transfer. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić.

Franciszek

Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator w województwie opolskim. Używam Internetu Airmax już od 5 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki zdarzyły się może kilka razy i trwały bardzo krótko. Szybkość stała. Internet działa bez zacięć – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam łącze Airmax internet Opole.

Dorota

Korzystam z usług operatora Airmax internet już od przeszło 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się (internet Opole). Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym dużym mieszkaniu.

Anastazja

To już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest w 100% stabilny. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają szybko. Jesteśmy sporą spółką, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez problemów - internet Opole. Najwięksi na polskim rynku operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiamy.

Iga

Od początku współpracy firma Airmax zaskakuje bezproblemową i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii popularnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Usługa Internet Opole działa bezproblemowo i odpowiednio szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać.

Marzena

Z firmą Airmax internet jestem związany już od ponad 3 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co istotne - takim samym poziomie. Prędkość Internetu zapisana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Brak awarii od początku, nie wliczając problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania łącza Internet Opole, czyli uczciwie uważam. Polecam każdemu.

śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie