Airmax Internet Opole: Teraz dostępny jest szybki internet światłowodowy w Opolu.

Jeśli szukasz szybkiego i stabilnego internetu w Opolu – do domu, mieszkania lub biura, to jesteś we właściwym miejscu! Czy dotychczasowi dostawcy internetu z Opola Cię zawiedli, a ich oferty nie spełniają Twoich oczekiwań? Przełącz się na Airmax i przekonaj się, że najlepszy internet w Opolu jest na wyciągnięcie ręki!

Airmax to polska firma, która oferuje innowacyjny internet – bardzo szybki, stabilny i łatwo dostosowywalny, dla użytkowników domowych, firm oraz instytucji. Nasza sieć obejmuje całe woj. opolskie, w tym Opole i okoliczne miejscowości. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć usługi nawet do trudno dostępnych miejsc, gdzie inni dostawcy zawodzą.

Naszym głównym produktem jest światłowód bezprzewodowy AirFiber. Jesteśmy jedynymi w Opolu, którzy oferują internet światłowodowy bezprzewodowy i zapewniamy naszym klientom symetryczne połączenie. Możemy dostosować parametry usługi do indywidualnych potrzeb klienta, zmieniając prędkość, koszt oraz okres umowy. Każdy klient może przetestować nasze innowacyjne rozwiązania podczas darmowego okresu testowego.

Jeśli szukasz najlepszego internetu w Opolu, to tylko Airmax!

światłowód Opole

Nowa technologia łączności światłowodowej w Opolu - Internet AirFiber, którego dotąd nie znano.

AirFiber – internet światłowodowy Opole to innowacyjne rozwiązanie, odpowiadające oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców. Zerowy limit danych, ekspresowe uruchomienie oraz niezmieniające się w czasie, niewiarygodnie wysokie prędkości transmisji bez względu na porę dnia, ilość użytkowników i pogodę, to zaledwie garstka czekających Cię korzyści. AirFiber sprawdzi się zarówno jako światłowód dla biznesu, jak i internet do użytku domowego.

W Airmax doprowadzamy internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego. Układany jest on rozmaitymi sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu AirFiber. To właśnie AirFiber – bezprzewodowy światłowód Opole, jest naszym sztandarowym rozwiązaniem. Prędkość rzędu 15 Gb nie pozostawia wątpliwości, że AirFiber to aktualnie najszybszy internet w Opolu i bez wątpienia najtańszy światłowód w Opolu o tak świetnych parametrach.

Następnym, kluczowym atutem internetu AirFiber jest brak infrastruktury kablowej. Nie znajdziesz w tym przypadku żadnych nieestetycznych i często psujących się przewodów. Proces instalacji światłowodu jest bardzo prosty i nie wymaga wzywania firmy montażowej. Światłowód AirFiber 24h/7 działa z pełnym potencjałem. Intensywne opady czy fizyczne uszkodzenia nie stanowią zagrożenia dla infrastruktury AirFiber. A warto pamiętać, że likwidowanie skutków awarii infrastruktury kablowej bywa bardzo trudne i długie. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber, bez problemu podłączysz do sieci wszystkie potrzebne urządzenia, nie martwiąc się spadkiem parametrów. Możesz śmiało podpiąć PlayStation, smart TV, laptopa, dekoder oraz telefony wszystkich domowników.

A jeśli potrzebujesz ultraszybkiego i stabilnego internetu jedynie cyklicznie lub jednorazowo, idealny dla Ciebie będzie internet stacjonarny Opole w systemie prepaid, czyli bez formalności.

AirFiber to prawdopodobnie najlepszy światłowód w Opolu, a może i w całej Polsce...

Światłowód Opole mapa

Zobacz, czy Twoja lokalizacja jest w zasięgu usługi AirFiber lub od razu zadzwoń do nas. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać perfekcyjnie dopasowaną formę dostępu do internetu w Twojej lokalizacji. Dodatkowo możemy wspólnie porównać propozycje różnych dostawców. Wiemy, jakie promocje na internet Opole dostawcy oferują właśnie teraz!

Światłowód Opole

Na terenie Opola zasięg usług sieci Airmax obejmuje dzielnice:

Armii Krajowej
Bierkowice
Borki
Brzezie
Chabry
Chmielowice
Czarnowąsy
Gosławice
Groszowice
Grotowice
Grudzice
Kolonia Gosławicka
Krzanowice
Malina
Malinka
Nadodrze
Nowa Wieś Królewska
Półwieś
Sławice
Stare Miasto
Szczepanowice
Śródmieście
Świerkle
Winów
Wróblin
Wrzoski
Zakrzów
Zaodrze
Żerkowice
image/svg+xml

Opinie o Airmax Opole – operator, na którego można liczyć

Najlepsi dostawcy internetu w Opolu to nie zawsze ci, którzy są najczęściej wybierani. Opinie użytkowników oraz komentarze na forach branżowych jednoznacznie wskazują, że lokalny operator Airmax jest jednym z liderów w tej dziedzinie. Jeśli masz wątpliwości, warto sprawdzić opinie na temat naszej firmy w Google, wpisując frazy „internet Opole forum” oraz ”internet Opole ranking”. Rankingi rekomendują naszą firmę za wysoką jakość usług, transparentne warunki współpracy, konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę klienta. Wielokrotnie podkreślacie, że Airmax oferuje najlepszy i najtańszy internet w Opolu, z najbardziej przyjazną obsługą klienta. Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy dalsze doskonalenie naszych usług!

Popularne ulice z miejscowości Opole:

Adama
Adama Asnyka
Agrestowa
Akacjowa
Aleja Przyjaźni
Aleja Wincentego Witosa
Aleja "Solidarności"
Alojzego Dambonia
Amarantowa
Arki Bożka
Armii Krajowej
Astrów
Augusta Bassego
Batalionu "Parasol"
Batalionu "Zośka"
Batalionów Chłopskich
Bałtycka
Bażantowa
Beskidzka
Beżowa
Biała
Bielska
Bierkowicka
Bieszczadzka
Boczna
Bohaterów Monte Cassino
Bolesława Biegasa
Bolesława Chrobrego
Bolka II
Borysławska
Borówkowa
Browarna
Brzegowa
Brzozowa
Budowlanych
Budziszyńska
Bukowabulw. Bulwar Karola Musioła
Bytomska
Bzów
Błękitna
Ceglana
Cementowa
Chabrów
Chełmska
Chmielowicka
Chorzowska
Chłodnicza
Cicha
Ciekawa
Cieszyńska
Cisowa
Cmentarna
Czarnowąska
Czeremchowa
Czereśniowa
Częstochowska
Daleka
Daniela Chodowieckiego
Dekabrystów
Diamentowa
Dobra
Dolnośląska
Domowa
Dożynkowa
Drobiarska
Dąbrowszczaków
Dębowa
Franciszka Józefa Buhla
Fryderyka Chopina
Jana Adamka
Jana Augustyna
Jana Brzechwy
Jana Bytnara "Rudego"
Jana Chełmońskiego
Jana Cybisa
Józefa Barona
Józefa Cygana
Józefa Dobisa
Kazimierza Deyny
Konstantego Ciołkowskiego
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Księcia Jana Dobrego
Księdza Norberta Bonczyka
Księdza Stefana Baldego
Leona Czogały
Majora "Hubala"
Norberta Barlickiego
Romana Dmowskiego
Stanisława Bronicza
Tadeusza Borowskiego
Tadeusza Boya-Żeleńskiego
Tadeusza Brezy
Witolda Doroszewskiego
Wojciecha Biasa
Wojciecha Drzymały
Władysława Broniewskiego
gen. Henryka Dąbrowskiego
gen. Władysława Andersa
ks. Bolesława Domańskiego
ks. Konstantego Damrotapl. Ignacego Daszyńskiego
o. Józefa Czaplaka
prof. Henryka Borka
prof. Stefana Banacha
św. Anny.

i inne.

Airmax internet domowy Opole możesz zamówić od razu w pakiecie z programami TV! W ofercie posiadamy parę elastycznych pakietów, różniących się ilością i rodzajem kanałów oraz dodatkami.

Wybierając pakiet internet + TV, korzystasz z ultraszybkiego i niezawodnego łącza symetrycznego oraz dostajesz dostęp do rozbudowanej gamy programów online i serwisów multimedialnych. Na start dajemy Ci także:

 • multiroom,
 • kanały HD i 3D,
 • prostą w obsłudze nagrywarkę.

Airmax to internet Wi-Fi Opole bez żadnych limitów. Oglądasz filmy, seriale i programy w najwyższej dostępnej jakości – na różnych urządzeniach, bez przerywania, niezależnie od lokalizacji, obciążenia sieci czy aury za oknem. Aby poczuć pełny potencjał rozwiązania, koniecznie zaopatrz się w nowoczesny router.

Dodatkowo zapewnimy Ci telefonię stacjonarną – z pakietem darmowych rozmów krajowych (wieczorem) oraz zagranicznych (24h/7).

Skontaktuj się z nami! Porozmawiamy o Twoich potrzebach komunikacyjnych i aktywujemy dla Ciebie nieodpłatny, niezobowiązujący, nawet 30-dniowy okres próbny. Często obowiązują u nas korzystne promocje na pakiety internet/telewizja.

internet Opole

Airmax Internet Opole i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Oferujemy w Opolu internet symetryczny. Czy rozumiesz, co to dla Ciebie oznacza?

Usługa Airmax - symetryczny internet Opole zapewnia równie szybkie przesyłanie i pobieranie danych. Różnice między prędkością pobierania i prędkością wysyłania są minimalne. Dlatego jest to polecany internet dla instytucji, średnich i dużych firm, przedsiębiorstw z branży IT i innych wymagających użytkowników, którzy wysyłają oraz pobierają duże pliki. Niezawodne i szybkie łącze symetryczne Airmax opiera się na technologii światłowodowej.

Jednak internet symetryczny to nie wszystko, co zyskasz. Wybierając internet Airmax w Opolu, możesz również liczyć na:

 • spersonalizowaną usługę w szerokim zakresie,
 • umowę na czas nieokreślony,
 • aktualizacje usługi ze strony dostawcy,
 • przejrzyste zasady zakończenia umowy,
 • publiczne adresy IP w cenie usługi,
 • inne bonusy - koniecznie zapytaj doradcę Airmax!

Airmax to także internet Wi-Fi w Opolu bez limitów. Oglądaj filmy, seriale i programy w najlepszej jakości na różnych urządzeniach, bez przerw, niezależnie od lokalizacji, obciążenia sieci czy warunków atmosferycznych. Aby maksymalnie wykorzystać potencjał tej usługi, zalecamy zakup nowoczesnego routera.

Dodatkowo oferujemy również telefonię stacjonarną z pakietem darmowych rozmów krajowych (wieczorem) oraz zagranicznych (24h/7).

Zadzwoń do nas! Omówimy Twoje potrzeby komunikacyjne i aktywujemy dla Ciebie bezpłatny, niezobowiązujący okres próbny nawet do 30 dni. Często obowiązują u nas korzystne promocje na pakiety internet/telewizja.

Airmax - rewelacyjne połączenie internetowe dla graczy w Opolu

Jesteś graczem z Opola lub okolic? Zamów Airmax Opole - najlepszy internet dla zapalonych graczy, szczególnie grających w gry międzyplatformowe. Żaden inny internet radiowy w Opolu nie oferuje graczom tak świetnych parametrów i takiej stabilności. Otrzymujesz pewność, że posiadany internet spełnia wymogi wszystkich gier i że pozostali domownicy nie zakłócą działania łącza. Ryzyko rozłączenia w czasie strategicznej rozgrywki praktycznie nie istnieje.

Airmax - internet do gier Opole to:

 • zawrotne prędkości pobierania i wysyłania danych, wynoszące nawet 1 Gb/s,
 • znikomy PING, który nie jest uzależniony od liczby użytkowników sieci,
 • niezawodne łącze internetowe, w pełni odporne na czynniki pogodowe.

Airmax - rekomendowany dostawca internetu dla przedsiębiorstw w Opolu

Jeśli prowadzisz swoją działalność gospodarczą w Opolu i zależy Ci na transparentności operatora, to możesz śmiało nam zaufać! Jesteśmy polskim operatorem o wieloletnim doświadczeniu w obsłudze firm i instytucji z Opola oraz okolicznych miast. Znamy doskonale potrzeby klientów B2B.

Dla przedsiębiorców oferujemy internet SLA - czyli usługę z umową gwarantującą określony poziom świadczeń. Dzięki pisemnej umowie, dokładne parametry usługi w danej lokalizacji w Opolu są określone na cały okres współpracy. Nie musisz się martwić o spadki prędkości połączenia czy inne problemy związane z korzystaniem z internetu w swojej firmie. Dzięki temu, praca w Twoim biznesie nie jest zagrożona. W razie jakichkolwiek kłopotów, zawsze możesz liczyć na ekspresowe i skuteczne wsparcie online od fachowców z Airmax. Umowa o gwarantowanym poziomie świadczeń określa również maksymalny czas reakcji na zgłoszenia klienta.

Usługa Airmax internet dla firm w Opolu to zaawansowany pakiet, który obejmuje:

 • umowę o gwarantowanym poziomie świadczeń,
 • gwarancję pasma,
 • globalne IP,
 • pomoc techniczną.

Wypróbuj Internet Opole przez 14 dni za darmo.

Dążymy do bezkompromisowej satysfakcji klientów, dlatego przed zawarciem umowy można skorzystać z darmowego i niezobowiązującego okresu testowego. Testujesz wybraną przez siebie usługę (np. internet i telewizja Opole) w swoim domu lub w firmie całkowicie za free przez 2 tygodnie. Po tym czasie podejmujesz decyzję, czy chcesz podpisać umowę, czy po prostu rozstajemy się - bez ukrytych kosztów.

Chciałbyś nadal korzystać z usług Airmax, ale wolisz uniknąć podpisywania umowy? Odkryj internet na kartę w Opolu – bez jakiejkolwiek umowy, z gwarantowaną prędkością dochodzącą do aż 1 Gb/s.

Najtańszy internet Opole? Poznaj ceny internetu Airmax i przekonaj się

U dołu prezentujemy standardowy cennik dla klientów z miejscowości Opole. Jeśli masz inne, specyficzne preferencje wobec operatora, zadzwoń lub napisz do nas. Przygotujemy ofertę tylko dla Ciebie.

Airmax internet Opole cennik

Airmax internet Opole – w Twoim domu lub firmie nawet w dobę

Pora na Twój ruch. Zadzwoń lub napisz! Pomówimy o Twoich potrzebach komunikacyjnych i ulubionych rozrywkach online, a następnie sporządzimy ofertę specjalnie dla Ciebie. Zestaw startowy dostaniesz w ciągu 24h od złożenia zamówienia. Internet szybko uruchomisz samodzielnie.

Wybierz najszybszy internet w Opolu w wyjątkowej cenie!

śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie