Airmax Internet Opole - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Opole - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Opole i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Opole, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat opolski.

światłowód Opole

Możesz zakupić sprzęt samodzielnie w dowolnym miejscu lub wypożyczyć go od Airmax poprzez skontaktowanie się z infolinią pod numerem 717170530 i podanie swojego adresu, sprzęt zostanie dostarczony kurierem na następny dzień. Po otrzymaniu sprzętu, możesz skorzystać z 14-dniowego bezpłatnego okresu testowego internetu, który możesz przedłużyć do 21 dni. W tym czasie możesz ocenić jakość usług Airmax. Po zakończeniu okresu testowego, masz opcję zwrotu sprzętu, podpisania umowy lub wyboru internetu na kartę. Wymagania dotyczące sprzętu znajdziesz na stronie https://airmax.pl/pomoc/rodzaje-zestawow-internetowych.


Po zakończeniu okresu testowego, jeśli postanowisz zwrócić zestaw, możesz to zrobić na dwa sposoby: wysyłając go pocztą lub kurierem na adres siedziby Airmax (ul. Dunikowskiego 16C, 45-631 Opole) lub dostarczając go osobiście pod ten sam adres. Wraz z zestawem, dołącz numer swojego rachunku bankowego, na który operator ma dokonać zwrotu kaucji za sprzęt. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany poprzez przelew na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.


Na stronie https://airmax.pl/internet/#zasieg znajduje się lista miejscowości, w których jest dostępna sieć Airmax. W ramach oferty, można skorzystać z Internetu światłowodowego kablowego, który jest układany z użyciem trzech różnych technik: napowietrznej, podziemnej oraz bezprzewodowej technologii światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber działa bez kabli i oferuje prędkości równe lub wyższe niż popularny Internet światłowodowy, a także posiada dodatkową wartość w postaci braku potrzeby infrastruktury kablowej, co nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu. Jest łatwy w montażu, odporny na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia przewodu, a także zapewnia dużą prędkość.


Światłowód Opole

Na terenie Opola zasięg usług sieci Airmax obejmuje dzielnice:

Armii Krajowej
Bierkowice
Borki
Brzezie
Chabry
Chmielowice
Czarnowąsy
Gosławice
Groszowice
Grotowice
Grudzice
Kolonia Gosławicka
Krzanowice
Malina
Malinka
Nadodrze
Nowa Wieś Królewska
Półwieś
Sławice
Stare Miasto
Szczepanowice
Śródmieście
Świerkle
Winów
Wróblin
Wrzoski
Zakrzów
Zaodrze
Żerkowice
image/svg+xml

Klienci mówią o nas - Internet Opole !

Klienci są dla nas priorytetem. Dlatego robimy, co możemy, żeby wspólnie spędzony czas był dla nich inspirującym doświadczeniem. Robimy, co możemy, aby dostarczane usługi zapewniały bezkonkurencyjną rozrywkę, a zatrudniana obsługa była zawsze miła, pomocna i profesjonalna. Ogromnie cieszy nas to, że klienci widzą i doceniają nasze starania oraz rekomendują naszą firmę w sieci i na rzeczywistym rynku. I mamy na to dowody! Wasze referencje są dla nas najrzetelniejszą informacją zwrotną i najsilniejszą inspiracją do dalszego rozwoju, a Wasza satysfakcja z usług - najcenniejszą wizytówką firmy. Możecie nam wierzyć, że każda, nadesłana ocena jest przez nas traktowana priorytetowo, więc zostaje dokładnie zbadana i wykorzystana do dalszego umacniania jakości usługi Airmax internet Opole. Dziękujemy za zaufanie, którym darzycie nas od tak wielu lat.

Popularne ulice z miejscowości Opole:

Adama
Adama Asnyka
Agrestowa
Akacjowa
Aleja Przyjaźni
Aleja Wincentego Witosa
Aleja "Solidarności"
Alojzego Dambonia
Amarantowa
Arki Bożka
Armii Krajowej
Astrów
Augusta Bassego
Batalionu "Parasol"
Batalionu "Zośka"
Batalionów Chłopskich
Bałtycka
Bażantowa
Beskidzka
Beżowa
Biała
Bielska
Bierkowicka
Bieszczadzka
Boczna
Bohaterów Monte Cassino
Bolesława Biegasa
Bolesława Chrobrego
Bolka II
Borysławska
Borówkowa
Browarna
Brzegowa
Brzozowa
Budowlanych
Budziszyńska
Bukowabulw. Bulwar Karola Musioła
Bytomska
Bzów
Błękitna
Ceglana
Cementowa
Chabrów
Chełmska
Chmielowicka
Chorzowska
Chłodnicza
Cicha
Ciekawa
Cieszyńska
Cisowa
Cmentarna
Czarnowąska
Czeremchowa
Czereśniowa
Częstochowska
Daleka
Daniela Chodowieckiego
Dekabrystów
Diamentowa
Dobra
Dolnośląska
Domowa
Dożynkowa
Drobiarska
Dąbrowszczaków
Dębowa
Franciszka Józefa Buhla
Fryderyka Chopina
Jana Adamka
Jana Augustyna
Jana Brzechwy
Jana Bytnara "Rudego"
Jana Chełmońskiego
Jana Cybisa
Józefa Barona
Józefa Cygana
Józefa Dobisa
Kazimierza Deyny
Konstantego Ciołkowskiego
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Księcia Jana Dobrego
Księdza Norberta Bonczyka
Księdza Stefana Baldego
Leona Czogały
Majora "Hubala"
Norberta Barlickiego
Romana Dmowskiego
Stanisława Bronicza
Tadeusza Borowskiego
Tadeusza Boya-Żeleńskiego
Tadeusza Brezy
Witolda Doroszewskiego
Wojciecha Biasa
Wojciecha Drzymały
Władysława Broniewskiego
gen. Henryka Dąbrowskiego
gen. Władysława Andersa
ks. Bolesława Domańskiego
ks. Konstantego Damrotapl. Ignacego Daszyńskiego
o. Józefa Czaplaka
prof. Henryka Borka
prof. Stefana Banacha
św. Anny.

i inne.

Airmax światłowodowy otwiera przez użytkownikiem dostęp także do szerokiego zakresu multimediów, jak np. TV online na żywo – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV możesz nabyć u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed wyborem danego pakietu dokładnie przeczytać regulamin danego serwisu multimedialnego. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy Airmax internet Opole, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Airmax Internet Opole to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do filmów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od Internetu w telefonie, posiadasz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload lub download plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla rodziny oraz do pracy. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Pracuj, baw się i ucz z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Opole. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.


internet Opole

Airmax Internet Opole i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


W przeciągu około 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich ludzi zjawiskiem na tyle standardowym, że ciężko na ten moment nawet wyobrazić sobie edukację i spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z wirtualnym światem poprzez światłowód Opole, zagwarantowana jest efektywna komunikacja z ludźmi z całego świata, przekazywanie rozmaitych materiałów oraz rozwijanie kompetencji. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Opole. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań użytkownika i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich indywidualnym oczekiwaniom. To dlatego polecamy poznać naszą ofertę Airmax internet Opole – Airmax oferuje wszystkim zainteresowanym szybki i trafny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – również dla miejscowości Opole. Ponadto zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących akcji rabatowych u poszczególnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Opole. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o bardzo dużej przepustowości, a ponadto programy TV online i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty internet Opole dla wszystkich klientów - całkowicie za darmo. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują za darmo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci otrzymują w pakiecie także nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci internet Opole, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzypaństwowych.

Airmax Internet do gry online w miejscowości Opole

Przykładowa, rekomendowana szybkość łącza w przypadku gry międzyplatformowej Fortnite, w którą może w tym samym czasie grać aż kilkudziesięciu gamerów, to 10 Mbps dla downloadu danych i 1 Mbps dla uploadu.

Oznacza to znacząco gorszą, konieczną szybkość niż oferuje Internet AirMAX. Jednak im szybszy posiadasz Internet, tym mniejsza szansa, że pozostali gracze zakłócą Twoją grę. Przykładowo już samo ściąganie danych, oglądanie filmu czy czytanie poczty potrafi na moment spowolnić szybkość pobierania i wysyłania oraz źle wpłynąć na czas reakcji. Poza pozostałymi graczami, zakłócenia płynności w grach możesz doświadczyć przez aktualizacje oprogramowania lub programów na urządzeniu. Im szybszy Internet wybierzesz, tym niższe ryzyko, że coś lub ktoś zakłóci Twoją rozrywkę w sieci.

Internet do gry online dostarczany przez AirMAX zapewnia nie tylko rekordowe prędkości downloadu i uploadu danych, ale także znikomy ping. W AirMAX czas reakcji nie zależy od liczby graczy korzystających z Internetu – tak, jak w przypadku sieci komórkowej i LTE.

Niezawodne łącze bez okresów braku dostępności usługi do minimum obniża ryzyko rozłączenia podczas zmagań w wirtualnej rzeczywistości. Oprócz do gamingu, AirMAX Internet posłuży Ci do pracy, uczenia się, zakupów czy spędzania wolnego czasu.

Mieszkasz w miejscowości Opole i poszukujesz atrakcyjnej oferty Internetu światłowodowego w okolicy? Wybierz AirMAX Internet i zyskaj niezakłócony dostęp do bieżących informacji oraz ulubionej rozrywki – gdy tylko chcesz. Internet światłowodowy AirMAX to zaawansowane technologicznie rozwiązanie. Niezawodne łącza oraz szybkości dochodzące do 1 Gb/s oferują zupełnie nową jakość na rynku Internetu stacjonarnego w miejscowości Opole.

Łącze symetryczne – co oznacza symetryczność? Czy światłowód symetryczny jest dostępny w miejscowości Opole?

Łącze symetryczne - światłowód Opole (znane także jako Internet symetryczny) jest takim rodzajem łącza internetowego, które różni się od asymetrycznego tym, że deklarowana przez operatora szybkość downloadu oraz gwarantowana szybkość wysyłania danych są sobie równe. Bardzo często łącze symetryczne opiera się na technologii światłowodowej. Z tego względu można także spotkać się z produktem „światłowód symetryczny”.

Dla przykładu, operator oferuje światłowód 300 Mb/s. W praktyce znaczy to, że zarówno szybkość pobierania danych, jak również szybkość uploadu wynoszą 300 Mb/s.

Opisywane w ofercie operatora wartości mogą być w rzeczywistości nieco inne, przy czym nie powinny być to zauważalne rozbieżności. Dlatego trzeba przed podpisaniem czegokolwiek zawsze sprawdzić warunki techniczne i szczegóły oferty.

Światłowód symetryczny to niezwykle przydatne rozwiązanie dla klientów wysyłających dużą ilość danych.

Łącze symetryczne w miejscowości Opole oferuje polski operator Airmax.

AirMAX - internet i telewizja Opole

Najwyższej jakości rozwiązania dla osób indywidualnych i klientów biznesowych z Opola i okolic

Masz mieszkanie lub rozwijasz działalność gospodarczą w Opolu? Szukasz dobrej oferty na internet oraz/lub telewizję w swojej okolicy? Masz wrażenie, że najwięksi dostawcy internetu w Polsce proponują coraz słabsze parametry? Zamów internet stacjonarny Opole od niewielkiego dostawcy AirMAX! Proponujemy ultraszybki, nowoczesny i stabilny internet dla osób indywidualnych i klientów biznesowych, a także gotowe pakiety usług telewizja + internet Opole. Jako nieliczni w Opolu dostarczamy komfortowy internet symetryczny. Oznacza to, że szybkość uploadu i szybkość downloadu danych są zawsze takie same. Parametry usługi możemy zindywidualizować dla konkretnego odbiorcy w obszarze m.in. szybkości łącza, opłaty miesięcznej czy okresu umowy.

Polecany dostawca internetu – Opole i okolice

AirMAX jest operatorem istniejącym na krajowym i regionalnym rynku usług telekomunikacyjnych od kilkunastu lat. Tak duże doświadczenie pozwala nam dostarczać stabilny internet do wszystkich, nawet wymagających miejsc, niedostępnych dla innych firm, również tych znacznie silniejszych. Doskonale wiemy, czego wymagają dzisiaj klienci prywatni i biznesowi od dostawcy internetu w Opolu. Dlatego codziennie pracujemy nad tym, aby dostarczane rozwiązania były perfekcyjne dopasowane do podejmowanych wyzwań i niepowtarzalnych potrzeb użytkownika, a zatrudniani konsultanci byli profesjonalni i naprawdę wspierający. Cyklicznie organizujemy atrakcyjne promocje na pakiety internet / telewizja Opole. Cieszymy się, że klienci dostrzegają nasze starania, czego dowodem są codziennie otrzymywane, pozytywne opinie.

Opole – tani internet światłowodowy AirFiber

Bezprzewodowy światłowód AirFiber od AirMAX to zaawansowana usługa pozbawiona limitu danych i problematycznego okablowania. Gwarantuje nieprzerwany, nieograniczony dostęp do wiadomości, rozrywki, serwisów społecznościowych czy używanych programów – na podobnych lub lepszych warunkach niż oferują najwięksi operatorzy internetowi w Opolu i w całym kraju. Nasz światłowód umożliwia uzyskiwanie prędkości transmisji danych na poziomie co najmniej 15 Gb! Brak okablowania to brak usterek. Nowatorski router AirMAX Fiber pozwala korzystać z internetu z superszybkością niezależnie od ilości podłączonych urządzeń. Możesz swobodnie podłączyć jednocześnie konsolę, telewizor, tablet i dekoder. Dodatkowo łącze światłowodowe AirFiber charakteryzuje się wysoką odpornością na zakłócenia spowodowane przez warunki atmosferyczne. Niestraszne mu są wiatry czy silne opady.

Internet Wi-Fi Opole dla gamerów

internet światłowodowy AirFiber to rekomendowane rozwiązanie dla wytrawnych gamerów z Opola i okolic. Żaden internet radiowy w Opolu nie jest w stanie zagwarantować graczom takich szybkości i takiej niezawodności, jak nowoczesny internet światłowodowy. Dla przykładu, zalecana szybkość łącza w przypadku gry Fortnite, w której jednocześnie uczestniczyć może kilkudziesięciu graczy, to 10 Mpbs downloadu i 1 Mbps uploadu. W AirMAX dajemy Ci dużo więcej! Z łączem światłowodowym AirFiber prowadzisz rozgrywki on-line nie martwiąc się o to, że inni użytkownicy sieci spowolnią łącze lub zwiększą ping, oglądając filmy, ściągając duże pliki czy aktualizując system. Ryzyko rozłączenia jest bardzo małe.

Internet Opole z umową SLA – oferta dla przedsiębiorców

Dokładne parametry rozwiązań AirMAX w Twojej firmie przez cały okres współpracy reguluje pisemna umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług SLA. Nie martwisz się o prędkość ani niezawodność działania usługi, a w konsekwencji o funkcjonowanie biznesu. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z działaniem naszych usług możesz zawsze liczyć na szybkie i kompetentne wsparcie pracowników działu obsługi klienta AirMAX. Umowa Service Level Agreement reguluje także maksymalny czas reakcji na zgłoszoną usterkę. Zyskujesz internet dla biznesu z umową SLA, gwarancją pasma i globalnym adresem IP - w zestawie.

Darmowy internet bezprzewodowy Opole – wypróbuj bezpłatnie przez 14 dni

Sprawdź sam, czy powyższe obietnice mają odbicie w rzeczywistości. Zanim podejmiesz decyzję, możesz skorzystać z bezpłatnego i niezobowiązującego okresu testowego. Testujesz wybraną usługę (np. telewizja i internet Opole) przez 14 dni, a następnie zamawiasz podłączenie usługi lub rozstajemy się. Bez żadnych opłat ani kruczków prawnych. Tak zwyczajnie. Zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta.

A jeżeli potrzebujesz elastycznej usługi bez umowy, możesz zdecydować się na szybki internet prepaid w Opolu – z łączem do 1 Gb/s.

Internet w Opolu z uruchomieniem usługi w 24h

Napisz lub zadzwoń do nas. Z przyjemnością opowiemy Ci o naszych usługach i skonfigurujemy dla Ciebie ofertę. Pakiet startowy kurier dostarczy Ci już w 24h od złożenia zamówienia.

śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie