Airmax Internet Świątniki: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Świątniki - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Świątniki i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Świątniki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

światłowód Świątniki

Airmax Światłowód Świątniki bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Świątniki.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Świątniki. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości porównywalnych lub nawet większych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści tradycyjnego światłowodu, ma także dodatkowe zalety w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie rujnuje estetyki domu i ogrodu), doskonałej szybkości, łatwości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a przecież serwis okablowania może trwać sporo czasu. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Świątniki, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Świątniki
image/svg+xml
internet Świątniki

Airmax Internet Świątniki i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie