Airmax Internet Otyń - Zapewniona Szybkość Sieci dla Twojego Mieszkania, Biura i Przedsiębiorstwa

Internet Otyń - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Otyń i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Otyń, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat nowosolski.

światłowód Otyń

Airmax Światłowód Otyń bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Otyń.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Otyń. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych profitów w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii plątaniny kabli po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu zwykle trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Otyń, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Otyń
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie