Airmax Internet Uciechowice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Uciechowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Uciechowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Uciechowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat głubczycki.

światłowód Uciechowice

Airmax Światłowód Uciechowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Uciechowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Uciechowice. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia uzyskanie prędkości równych i wyższych od tradycyjnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych profitów w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku tej technologii plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że serwis kabla może zająć sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Uciechowice, nareszcie podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Uciechowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie