Airmax Internet Przesieka: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Przesieka - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Przesieka i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Przesieka, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat karkonoski.

światłowód Przesieka

Airmax Światłowód Przesieka bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Przesieka.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Przesieka. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości podobnych lub nawet większych od klasycznego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także wiele innych korzyści w postaci: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych szybkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia przewodu. W przypadku światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że naprawa przewodów na ogół trwa sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Przesieka, szybko i łatwo podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Przesieka
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie