Airmax Internet Śmieciak - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Śmieciak - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Śmieciak i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Śmieciak, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat nyski.

światłowód Śmieciak

Airmax Światłowód Śmieciak bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Śmieciak.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Śmieciak. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od zwykłego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz całości korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także dodatkową wartość w postaci: braku przewodów (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej szybkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów czasem zajmuje sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Śmieciak, z łatwością podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Śmieciak
image/svg+xml
internet Śmieciak

Airmax Internet Śmieciak i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie