Airmax Internet Topola: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Topola - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Topola i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Topola, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat ząbkowicki.

światłowód Topola

Airmax Światłowód Topola bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Topola.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Topola. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiągnięcie prędkości porównywalnych lub nawet większych od tradycyjnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści tradycyjnego światłowodu, ma także wiele innych profitów w postaci: braku okablowania (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, łatwości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia przewodu. W przypadku tej technologii plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a przecież naprawa okablowania może zająć sporo czasu. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Topola, nareszcie podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Topola
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie