Airmax Internet Kowalowice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Kowalowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kowalowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kowalowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat namysłowski.

światłowód Kowalowice

Airmax Światłowód Kowalowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kowalowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Kowalowice. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych zalet pod postacią: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), dużych szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku Internetu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kowalowice, z łatwością podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Kowalowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie