Airmax Internet Andrzejów: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Andrzejów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Andrzejów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Andrzejów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat zduńskowolski.

światłowód Andrzejów

Airmax Światłowód Andrzejów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Andrzejów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Andrzejów. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od klasycznego światłowodu, tj. minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz kompletu korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wartość dodaną w postaci: braku okablowania (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla zwykle zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Andrzejów, szybko i łatwo podłączysz do sieci komplet swoich urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Andrzejów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie