Airmax Internet Pęcz: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Pęcz - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Pęcz i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Pęcz, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat strzeliński.

światłowód Pęcz

Airmax Światłowód Pęcz bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Pęcz.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Pęcz. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na osiąganie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz zestawu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkową wartość w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że naprawienie kabli na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Pęcz, łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Pęcz
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie