O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Szydłowiec - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Szydłowiec i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Szydłowiec, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat opolski.

światłowód Szydłowiec

Airmax Światłowód Szydłowiec bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Szydłowiec. Oferujemy Internet światłowodowy kablowy, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskanie szybkości podobnych lub nawet większych od normalnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe wartości pod postacią: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie kabla. W przypadku technologii tej sieci kabli po prostu nie ma, a warto zauważyć, że serwis przewodów często zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber, bez problemu można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Interesującym rozwiązaniem również opcja światłowodu prepaid, czyli bez umowy.

Światłowód Szydłowiec
zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV internetowa na żywo oraz rozmaite multimedia

Airmax światłowodowy to także możliwość korzystania z różnorodnych multimediów, takich jak TV internetowa na żywo – z możliwością wyboru dogodnego wariantu.

Internet i telewizję w jednym kupisz u wybranych usługodawców. Oferowane pakiety zawierają różną ilość programów i rozmaite dodatki. W związku z tym należy przed dokonaniem zakupu uważnie przeczytać regulamin konkretnego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Pakiet Internet + telewizja Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, której nie spotkasz w Internecie mobilnym.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka i YouTuba, skontaktuj się z nami, a poznasz dużo więcej korzyści.

Ważne – w celu uzyskania szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do filmów online w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W przeciwieństwie do Internetu na smartfonie, posiadasz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez jakichkolwiek limitów - na kilku urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba wyczekiwać aż strona się załaduje czy wiecznie odnawiać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla firm. Zapewnia swobodę korzystania z zasobów online w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Szydłowiec. Napisz lub zadzwoń do nas, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w domu lub w środowisku pracy przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat opolski:

Jaśkowice Babi Las Opole Smolnik Dylaki Narok Węgry Chmielowice Zakrzów Turawski Dobrzeń Mały Kobylno Turawa Borki Otok Radomierowice Szydłowiec Gościejowice Chrząszczyce Gracze Polska Nowa Wieś Dębska Kuźnia Pucnik Stare Budkowice Kępa Chrząstowice Krasna Góra Ostrówek Chrzowice Schodnia Wawelno Młodnik Popielów Wybłyszczów Michałówek Staniszcze Małe Dąbrówka Łubniańska Kaniów Sokolniki Skarbiszowice Boguszyce Roszkowice Niemodlin Źlinice Ligota Prószkowska Tarnica Zimnice Wielkie Kolanowice Góra Wrzoski Domecko Ozimek Nowe Budkowice Tłustoręby Tarnów Opolski Prószków Zagwiździe Kały Przywory Kąty Karłowiczki Ligota Turawska Niewodniki Krzyżowa Dolina Brzezie Ligota Tułowicka Tułowice Małe Świerkle Magnuszowice Wydrowice Łubniany Przysiecz Karłowice Raszowa Ochodze Piotrowa Komprachcice Kadłub Turawski Stare Siołkowice Krasiejów Tułowice Kotórz Mały Dobrzeń Wielki Kup Grabie Dębie Dąbrowa Dziekaństwo Żelazna Czarnowąsy Dębiniec Chróścice Molestowice Goszczowice Pustków Kosorowice Surowina Sady Winów Jełowa Nowa Kuźnia Murów Jedlice Sosnówka Bierdzany Brzęczkowice Sławice Szczedrzyk Wolny Antoniów Lędziny Górki Luboszyce Folwark Złotniki Brynica Nakło Sarny Wielkie Radoszowice Stobrawa Osiny Mechnice Kolonia Jaśkowice Zimnice Małe Kurznie

W ciągu zaledwie dekady swobodny dostęp do Internetu stał się dla każdego z nas zjawiskiem tak codziennym, że ciężko obecnie nawet wyobrazić sobie edukację bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z siecią, zapewniona jest permanentna komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, przekazywanie małych i dużych plików oraz rozwijanie wiedzy. Technik połączenia z e-światem jest jednak więcej niż 1, także w miejscowości Szydłowiec. Wybór zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb użytkownika i od pracującej infrastruktury IT. Na ogół osoby nieznające się na aspektach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są mało świadome tego, która oferta ma dużą szansę sprostać ich unikatowym potrzebom. To dlatego polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax oferuje klientom błyskawiczny i efektywny dobór naprawdę korzystnej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Szydłowiec. Co więcej zyskasz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cenników, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących promocji u najpopularniejszych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Szydłowiec. W ramach oferty gwarantujemy symetryczne łącze światłowodowe o największej przepustowości, a ponadto telewizję przez Internet i telefon stacjonarny. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - bezkosztowo. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w pakiecie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszej sieci zyskują w pakiecie również nieodpłatny multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, mogą korzystać z bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie