Airmax Internet Iwanowice Duże zapewnia błyskawiczne połączenie online dostosowane do potrzeb mieszkańców, biur oraz firm działających na terenie województwa śląskiego.

Internet Iwanowice Duże - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Iwanowice Duże i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Iwanowice Duże, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłobucki.

światłowód Iwanowice Duże

Airmax Światłowód Iwanowice Duże bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Iwanowice Duże.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Iwanowice Duże. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe korzyści w formie: braku kabli (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Iwanowice Duże, szybko można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Iwanowice Duże
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie