Airmax Internet Tułowice Małe - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Tułowice Małe - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Tułowice Małe i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Tułowice Małe, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat opolski.

światłowód Tułowice Małe

Airmax Światłowód Tułowice Małe bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Tułowice Małe.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Tułowice Małe. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także dodatkowe profity pod postacią: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych szybkości, prostoty samodzielnego wdrożenia oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku tego Internetu okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawa przewodu na ogół trwa sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Tułowice Małe, szybko podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Tułowice Małe
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie